BIĻETE UZ VEGASU | Билет на Vegas

 

 

Žanrs: Piedzīvojumu komēdija

Režisors: Gors Kirakosjans

Lomās: Mihails Galustjans, Ivans Stebunovs, Ingrīda Olerinska, Denijs Treho, Kima Vitlija, Vladimirs Jagličs un citi.

Pirmizrāde: 2013.01.25

Anotācija:

Ko iesākt, ja laimēti miljoni, bet nav iespējams tos saņemt? Ko darīt, ja esat pamodies tuksnesī, nevis greznos Lasvegasas apartamentos? Uz kurieni bēgt, ja bruņots amerikāņu bandīts iedzinis jūs strupceļā? Šādās situācijās četri krievi nokļūst izpriecu pilsētā Lasvegasā.

Jaunam pārim – Maksam (Ivans Stebunovs) un Lizai (Ingrīda Olerinska) – uzsmaida laime. Viņi loterijā laimē piecus miljonus ASV dolāru. Lai saņemtu balvu, pārim jāierodas īpašā ceremonijā azarta pārņemtajā, jautrajā un pārsteigumiem pilnajā Lasvegasā.

Makss un Liza neapjauš, ka ne tikai viņi vēlas saņemt laimēto naudu. Pēc pieciem miljoniem kāro afēristu banda. Pāris kopā ar draugiem dodas uz Ameriku un iekrīt burvīga krāpnieka tīklos. Afērists Gariks (Mihails Galustjans) ir ļoti bīstams un neticami līdzīgs Elvisam Preslijam. Ar viltu un daiļrunību viņš cenšas sagrozīt viņiem galvu un izkrāpt naudu.

Piedzīvojumi sākas, kad pazūd laimīgā loterijas biļete. Vairs nav saprotams, kurš ir draugs, kurš ienaidnieks. Ko lielpilsētā iesākt bez naudas? Un kam galu galā tiks lielais ķēriens?

Reklāmas rullis: