RUNĀ AR MANI / Talk to Me

 

REŽISORI: Denijs Filipū, Maikls Filipū

VECUMA IEROBEŽOJUMS: 16+

ILGUMS: 94 min.

ŽANRS: šausmu, trilleris

VALSTS: Austrālija

PIRMIZRĀDE: 25.08.2023

 

ANOTĀCIJA:

Viena no gada baisākajām filmām, RUNĀ AR MANI, drīzumā kinoteātros

 

Dēmoniskā šausmu filma RUNĀ AR MANI kinoteātros tiks izrādīta no 25. augusta. Austrālijā slavenie brāļi Denijs un Maikls Filipū, pazīstami kā jūtuberi “RackaRacka”, internetu nomainījuši pret lielo ekrānu. Režisoru debijas filmu kritiķi pasludinājuši par vienu no gada baisākajām filmām.

Vai atceraties baiso ballīšu spēli ar vīdžas dēli, adatu un diegu, lai izsauktu garus no citas pasaules? Gribat spēcīgāku pieredzi? Izmēģiniet jaunu saziņas veidu ar mirušajiem – senu iebalzamētu roku. Spēle ir vienkārša. Aizdedziet sveci, piesieniet sevi pie krēsla, sagrābiet plaukstās aukstos pirkstus un sakiet garu pasaulei šos vārdus: “Runā ar mani.” Zemapziņas izsaukts, dēmons parādīsies jūsu priekšā. Vēl nav gana adrenalīna? Sakiet: “Es tevi ielaižu,” un jūsu acis uzreiz kļūs pilnīgi melnas, jūsu ķermenis sāks raustīties krampjos, izsauktais dēmons ložņās jums zem jūsu ādas, ielīdīs jūsu dvēselē, pārņems jūs un atvērs elles vārtus, kur palikt varēsiet tikai 90 sekundes. Ja uzkavēsieties ilgāk, dēmons paliks jūsos un atpakaļceļa vairs nebūs.

Miu (Sofija Vailda) un viņas labāko draudzeni Džeidu (Aleksandra Džensena) ieintriģē spirituālisma rituāls, kas tiktokā izplatās kā vīruss. Miai tā ir iespēja runāt ar viņas nesen mirušo māti, bet Džeidai – iespēja apmierināt savu ziņkārību. Draudzenes izklaidējas, sarunājoties ar mirušajiem, līdz rituālam pievienojas Džeidas brālītis Railijs (Džo Bērds). Spēle kļūst nāvējoši bīstama. Kompānija apjauš, ka aizgājusi par tālu. Ielaižot dēmonu bērna ķermenī, viņi ir atvēruši vārtus uz tumšu pasauli. Dēmons pārņem Railija dvēseli, un Miu vajā paranormālas, baismīgas un stindzinošas vīzijas. Lēnām meitenes pasaule pārtop murgā, no kura nevar izglābties.

RUNĀ AR MANI ir spriedzes pilna, reālistiska šausmu filma, kas saista uzmanību no pašas pirmās sekundes. Bailes un neziņa aizrauj elpu un pārņems jūsu ķermeni tā, ka to atcerēsieties vēl ilgi.

REKLĀMAS RULLIS: