MAFIA MAMMA

 

REŽISORE: Ketrina Hārdvika

STARRING: Monika Belluči (“Malena”, “Dzīvoklis”), Tonija Kolete (“Sestais prāts”, “Mis Saulstariņš”), Alesandro Bresanello (“Kazanova”)

ŽANRS: komēdija

VALSTS: ASV

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 14.04.2023

 

ANOTĀCIJA:

No 14. aprīļa komēdija MAFIA MAMMA tiks rādīta kinoteātros, un labs garastāvoklis būs garantēts! Itālijas iedvesmotā filma ar divām apburošām zvaigznēm – Moniku Belluči un Toniju Koleti. Abas mafijas dāmas satricinās ekrānu!

Nevari izbēgt no sava likteņa – ja tev lemts kļūt par mafijas galvu, tad tā arī būs! Mājsaimniecei Kristinai (Tonija Kolete) viss ir apnicis, viņai nepieciešama atpūta no savas nožēlojamās dzīves. Viņas priekšnieks ir seksists un kretīns, bet tas nekas! Viņa nesen pieķēra savu mīļoto vīru nodarbojamies ar seksu virtuvē ar skaistu dziedātāju. Un, kad viss kļūst arvien sliktāk, liktenis sūta Kristinai zīmi – vectēvu, ko viņa nekad nav redzējusi. Vectēvs ir aizgājis mūžībā, un viņa pēkšņi kļuvusi pa bagātāko itāļu mafijas galvas mantinieci.

Viņas labākā draudzene (Sofija Nomvete) viņu pārliecina, ka Itālija, saule, vīns, pasta, skaisti vīrieši un sekss ir tas, kas viņai šobrīd vajadzīgs, un Kristina sakravā mantas, lai attaptos otrā pasaules malā. Tikai Itālijā , kad esi tikko izkāpusi no lidmašīnas, var sagaidīt romantiska tikšanās ar valdzinošu itāli. Un, ja noslēpumainu melnu mašīnu eskorts tevi ved uz ģimenes rezidenci, ko aizsargā kā neieņemamu cietoksni, tevi sagaida satraucoša diena!

Vectēva labā roka, madāma Bianka (aktrise Monika Belluči), informē Kristinu par vectēva pēcnāves vēlēšanos: lai viņa, Kristina, vienīgā asinsradiniece, vadītu Balbāno ģimenei pēc viņa nāves. Un tad Kristina uzzina patiesību. Viņai jākļūst par jauno galvu Balbāno ģimenei – negantākajam mafijas klanam visā Itālijā –, kamēr norisinās karš starp mafijas klaniem. Bīstama, asiņaina gangsteru dzīve mafijas bosa mazmeitu ierauj neticamu notikumi virpulī.

Ārkārtīgi smieklīgā, notikumiem un smieklīgām situācijām pilnā gangsteru komēdija par valdzinošu amerikānieti liks jums smieties, līdz kritīsiet gar zemi. Kinoteātros no 14. aprīļa.

 

REKLĀMAS RULLIS: