TRĪS LAUPĪTĀJI UN LAUVA / Three Robbers and a Lion

 

REŽISORS: Rasmuss Sīvertsens

VECUMS: V

ILGUMS: 79 min.

ŽANRS: Animācija

VALSTS: Norvēģija

 

PIRMIZRĀDE: 17.03.2023

 

ANOTĀCIJA:

Visu laiku populārākais bērnu stāsts “Trīs laupītāji un lauva” drīzumā būs kinoteātros

Sākot ar 17. martu, skatieties kinoteātros jautro animācijas filmiņu visai ģimenei “Trīs laupītāji un lauva”. Turbjērna Ēgnera 1955. gadā sarakstītais darbs kļuva tik populārs Norvēģijā, ka tiek uzskatīts par visu laiku slavenāko bērnu grāmatu.

Nekas tāds vēl nebija bijis! Mazo, omulīgo Kardamonas pilsētiņu apsēduši zagļi! No mazajām bodītēm noslēpumaini pazūd gardās desas, šķiņķi, karbonādes un pat dažādākās kūkas. Neviens pat nenojauš, ka to dara trīs pilsētas sliktie puiši – Kaspers, Jespers un Jonatāns. Taču ēdiena zagšana vēl ir nieks! Viņi ir iecerējuši kaut ko grandiozāku – svētku laikā nospert runājošo kamieli, aizbraukt pilsētas vienīgo tramvaju un varbūt pastrādāt vēl kaut ko.

Viņi dzīvo ārpus pilsētas savā ļoti netīrajā mājā, kurā tur lauvu. Un tad viņiem iešaujas prātā vēl ģeniālāka doma – viņi nozags pilsētas čaklāko mājsaimnieci Sofijas jaunkundzi, lai viņa tīrītu viņiem māju, gatavotu ēst, barotu lauvu un sameklētu izmētātās zeķes un bikses. Taču te nu gan viņi iegrābās! Valdonīgā sieviete ne tikai uzkopj viņu māju un pabaro lauvu, bet arī māca tās saimniekus uzvesties un pat liek mazgāties. Vai var būt vēl briesmīgāk? Vienīgā iespēja – Sofija ir jānogādā atpakaļ. Taču zagļi aizvien nav sapratuši, ka zagt nav labi, un nonāk cietumā. Taču, kad izceļas ugunsgrēks, Kaspers, Jespers un Jonatāns spēj pierādīt, ka ir ne tikai zagļi, bet arī labākie glābēji pilsētā!

Šī komiskā animācija filmiņa visai ģimenei māca, ka laboties nekad nav par vēlu. Skatieties kinoteātros no 17. marta.

 

REKLĀMAS RULLIS: