ZAĶU SKOLA: MISIJA “OLAS” / Rabbit Academy. Mission Eggpossible

 

REŽISORE: Ute fon Minhova-Pola

FILMAS ILGUMS: 76 min.

ŽANRS: animācija

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ:  06.01.2023

 

ANOTĀCIJA:

Animācijas filmā “Zaķu skola: Kā izglābt Lieldienas” – grandiozs Lieldienu glābšanas plāns

Padomā tik! Pašā Lieldienu priekšvakarā atgadījies kas negaidīts. Galvenā Zaķu skolas rota – burvju zelta ola ir kļuvusi melna kā ogle… Zaķiem skolotājiem nolaidušās ausis, jo kas tāds noticis pirmoreiz. Viedo zaķu grāmatas vēstī: ja ola kļūs melna, Lieldienu svētkiem draudēs lielas briesmas.

Izrādās, ka šajā stāstā ir iejaukta viltīgo lapsu ģimene. Lapsas jau sen nodomājušas sabojāt pašus skaistākos pavasara svētkus, jo uzskata, ka lapsas arvien bijušas un paliek labākas par zaķiem. Lieldienas sagandēt vēlas arī bijušais Zaķu skolas audzēknis – blēdīgais garausis Leo. Viņš pierunā lapsas nozagt visas Lieldienu olas, lai Lieldienas zustu uz visiem laikiem. Zaķu skolā iet vaļā jezga. Svētki ir jāglābj, lai tur vai kas! Par nelaimi, kopš Lieldienu ola kļuvusi melna,  Zaķu skolas audzēkņi un skolotāji ir zaudējuši savas superspējas. Tagad zaķiem ir jāpaļaujas tikai uz sirdi un prātu, lai lapsu ģimeni apvestu ap stūri.

Par brīnumu, lapsēnam Ferdinandam nemaz neiet pie sirds neģēlīgais svētku izjaukšanas plāns. Atšķirībā no citām viltīgajām lapsām  viņam patīk Lieldienas, un viņš negrib, lai tās zustu, tādēļ nolemj sadraudzēties ar labāko Zaķu skolas audzēkni Maksu un piedāvā viņam palīdzību. Taču… Vai zaķi var uzticēties lapsēnam? Varbūt lapsas liek lietā vēl vienu viltīgu plānu? Varbūt tomēr vajadzētu uzticēties Ferdinandam, lai glābtu gaidāmos svētkus? Kas gan pateiks, kā lai rīkojas?

Elpu aizraujošais, piedzīvojumu un briesmu pilnais animācijas stāsts “Zaķu skola: Kā izglābt Lieldienas” par cēlu mērķi, lielu draudzību un uzticību kinoteātros 6. janvāra.

 

REKLĀMAS RULLIS: