STARP MIRUŠAJIEM / Play Dead

 

REŽISORS: Patriks Lusjē

LOMĀS: Beilija Medisone, Džerijs O’Konels un Kriss Lī.

ŽANRS: šausmu, trilleris

GARUMS: 106 min

VALSTS: ASV

 

PIRMIZRĀDE LARTVIJA: 9.12.2022

 

ANOTĀCIJA:

Šausmu trilleris STARP MIRUŠAJIEM – neprāts morgā

No 9. decembra kinoteātros rādīs jauno “Terminators 5” veidotāju filmu – šausmu trilleri STARP MIRUŠAJIEM, kurā galveno lomu spēlē “Mazās jaukās meles” zvaigzne Beilija Medisone.

Kloja (Beilija Medisone) ir tiesu medicīnas studente, kas ir spiesta inscenēt savu nāvi. Tikai tā viņa var nonākt morgā, kur tiek glabāti pierādījumi saistībā ar noziegumu, ko pastrādājis viņas jaunākais brālis un bijušais draugs. Viņu glābt vairs nevar, jo viņš tika nogalināts bruņotas laupīšanas laikā, bet viņai jādara viss iespējamais, lai brāli nenotiesātu. Kloja nolemj ko neprātīgu – ar zāļu palīdzību viņa sev izraisa īslaicīgu klīnisko nāvi un attopas starp līķiem kalniem.

Tikusi iekšā Kloja uzzina, ka morgu vada psihopātisks noziedznieks (Džerijs O’Konels), kas pārdod cilvēku orgānus. Paziņojis par “pacientu” nāvi, ar medicīnas ierīču palīdzību viņš tos uztur pie dzīvības, lai izmantotu par donoriem, un, kad ienāk pasūtījums, viņš izrauj to nieres, aknas, plaušas, acu radzenes, lai pārdotu melnajā tirgū. Starp šiem donoriem Kloja atrod savu pa pusei mirušo bijušo draugu Rosu (Kriss Lī), kura ķermenis sagatavots orgānu transplantācijai…

Saprotot, ka viņš morgā nav viens, maniakālais uzšķērdējs sāk sekot Klojai. Melnajā tirgū par jaunas meitenes orgāniem maksā lielu naudu. Cenšoties izdzīvot, Kloja saprot, ka baisākais morgā nav miroņi, bet gan dzīvie… Dzīšanās pēc asinīm kinoteātros no 9. decembra.

 

REKLĀMAS RULLIS: