LĀČUKA TEDIJA ZIEMASSVĒTKI / Teddy‘s Christmas

 

REŽISORE: Andrea Ekerboma

LOMĀS: Marte Klerka-Nīlsena, Jans Gunnars Roizets, Marianna Hule, Naders Hademi un citi.

ŽANRS: piedzīvojumi

FILMAS GARUMS: 78 min.

VECTUMS:

VALSTS: Norvēģija

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 09.12.2022

 

ANOTĀCIJA:

Lāčuka Tedija Ziemassvētki ir filmiņa visai ģimenei par brīnumiem, ko mēs visi nepacietīgi gaidām

Kādu mazu pilsētiņu pārņēmis Ziemassvētku pasakas gars. Gaisā virmo ziemas brīnuma noskaņa- visi steidz uz Ziemassvētku tirdziņu, kur valda priecīga kņada. Mazā meitene Marianna arī nepacietīgi gaida gada jaukākos svētkus. Viņa, viņas mazais brālis, māmiņa un tētis izrotājuši eglīti, drīz uz vakariņām ieradīsies vectēvs un vecmāmiņa, viņi apsēdīsies pie galda, un sāksies īstā svētku burvestība!

Mariannas māmiņa pēdējā brīdī aizsūta meiteni uz veikalu pēc riekstiem, jo mazais brālis visus apēdis, taču bez riekstiem nenotiks īstais svētku brīnums!

Ceļā uz veikalu Marianna nokļūst Ziemassvētku gadatirgū. Starp neskaitāmām rotaļlietām viņa ievēro tieši tādu, kādu vēlējusies visu mūžu – jauku, pūkainu lāčuku! Kad abu skatieni sastopas, Marianna ir pilnīgi pārliecināta, ka lāčuks ir DZĪVS! Ja vien Tedijs dzīvotu pie Mariannas, viņa būtu laimīgākais bērns pasaulē, taču… tas nav tik vienkārši! Izrādās, Tedijam ir citi sapņi – viņš negrib dzīvot pie bērna, kurš viņu laimējis loterijā, bet gan pie bagāta pieaugušā, ar kuru kopā apceļot pasauli! Marianna un Tedijs pat nenojauš, ka viņus gaida neaizmirstams piedzīvojums, kāds iespējams tikai Ziemassvētkos!

Jauks, aizraujošs Ziemassvētku stāsts visai ģimenei par to, cik svarīga ir draudzība, ģimenes siltums, draugi, mīlestība un brīnumi, kurus mēs visi gaidām. Kinoteātros jau no 9. decembra!

 

REKLĀMAS RULLIS: