NOLĀDĒTĀ / The Harbinger

 

REŽISORS: Vills Klipstains

LOMĀS: Airīna Bedarda, Tīla Redmana, Medlina Makgro, Stīvs Monro

ŽANRS: šausmu

VALSTS: ASV

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 23.09.2022

 

ANOTĀCIJA:

NOLĀDĒTĀ ir filma tiem, kas alkst pēc dēmoniskām šausmām

Kinoteātros no 23. septembra, baismīgā, asinis stindzinošā filma NOLĀDĒTĀ šokēs pat rūdītākos šausmu entuziastus ar tās pārdabiskajām spējām un šaušalīgajām eksorcisma ainām.

Vairākas neizskaidrotas nāves un savādi notikumi klusā pilsētiņā iedzen tās iedzīvotājus panikā. Viss, kam Danjela un Terēzas Snaideres meitiņa Rozalija pieskaras, ņem traģisku galu. Pūstoši dzīvnieku sprāgoņi, pakārušies cilvēki, sakropļoti pagalma draugi un pašnāvnieciski uzraksti uz sienām biedē visus, izņemot Rozaliju. Meitenes aukstā seja bez emocijām, tukšums viņas acīs un pieaugošā vardarbība pilsētā pamatīgi uztrauc viņas vecākus.

Saprotot, ka tradicionālās ārstēšanas metodes nestrādā un nojaušot, ka meitene ir apsēsta, Danjels un Terēza nolemj vērsties pie burves, lai palīdzētu glābt meitas dvēseli. Mīlošajiem vecākiem ir grūti saprast, ka viņu mazā Rozalija ir armagedona vēstnese, paša nelabā meita – viņa nevainojamākā radība, kas prot tikai sēt nāvi. Nekādas lūgšanas, dziesmas vai rituāli nespēj atbrīvot viņas dvēseli, viņa ir nolemta ellei. Vienīgais veids, kā glābt viņas ķermeni un cilvēcīgumu no bezjēdzīgas iznīcības ir ietriekt dunci tieši viņas sirdī. Pēc dziednieces teiktā, vecākiem būs pamatīgi jāpiepūlas un jāsaprot, ka Rozalijas dvēsele jau sen ir mirusi un ka tikai viņas ķermenis bez dvēseles, ko vajā paša nelabā rēgs, staigā pa pasauli.

NOLĀDĒTĀ būs kinoteātros no 23. septembra tiem, kam pietrūkst briesmīgas šausmas.

 

REKLĀMAS RULLIS: