TRAKĀS ĶEPAS. LEĢENDA PAR HENKU / Paws of Fury: The Legend of Hank

 

REŽISORI: Marks Koetsjērs, Robs Minkofs, Kriss Beilijs

VALSTS: ASV

ŽANRS: animācija, piedzīvojumi

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 02.09.2022

 

ANOTĀCIJA:

Animācijas komēdija “Trakās ķepas. Leģenda par Henku”

No 2. septembra kinoteātros ilgi gaidītais kulta animācijas filmu “Karalis Lauva”, “Pībodija kungs un Šērmens”, “Mazais Stjuarts 2” veidotāju darbs – animācijas komēdija visai ģimenei “Trakās ķepas. Leģenda par Henku”.

Henks ir suns, kam acīmredzot neveicas tik ļoti kā nevienam visā pasaulē. Viņš ilgu laiku dzīvo pašā bīstamākajā pilsētas apkaimē, mūždien iekuļas sadursmēs ar negantiem ielas suņiem un dabū no viņiem sukas. Turklāt neviens Henku neņem par pilnu, pat draugi neatbalsta viņa lielo sapni kļūt par īstu cīņas mākslu meistaru – samuraju.

Viss apgriežas ar kājām gaisā, kad Henks nejauši uzduras savādajai Kakamuti pilsētai, kurā dzīvo tikai kaķi. Protams, neviens ar pašcieņu apveltīts kaķis necieš suņus. Henkam pavisam nolaižas aste, apjaušot, ka šādā vietā samuraja karjera nav iespējama. Taču… mierīgajai Kakamuti pilsētiņai uzbrūk kaķis – sumo cīkstonis Ika Ču un viņa rokaspuiši kaķi nindzjas. Resnais cīkstonis ir nodomājis mierīgo pilsētiņu noslaucīt no zemes virsas. Henks saprot, ka ir pienākusi viņa X stunda. Tagad vai nekad, vai arī visiem kaķiem  jāiet bojā. Ir tikai viena ķibele… Kā cīnīties ar varen stipro, bet trako Iku Ču, nezinot, ar ko sākt? Viens Ikas Ču atvēziens, un ardievu, Henka locītavas!

Vecais cīņas mākslu treneris Džimba savulaik bijis leģendārs, taču tagad vairs nelolo cerības – neviens suns nav devies cīņā, lai aizstāvētu kaķus. Mēroties spēkiem ar vareno Iku Ču nespēj neviens, kur nu vēl Henks! Taču vilcināties nedrīkst. Džimba ar gariem zobiem dodas mācīt sunim samuraju cīņas mākslu noslēpumus un gūst panākumus. Džimbas vadībā mirkdams sviedros, Henks beidzot piepilda savu seno sapni. Pienācis laiks iesaistīties pašā varonīgākajā un atbildīgākajā cīņā.

Jautrā, humora, drosmes un apņēmības pilnā animācijas filma par lieliem sapņiem, kuri noteikti piepildās, ja ļoti vēlies, ļoti centies un tici tiem. Kinoteātros no 12. augusta.

 

REKLĀMAS RULLIS: