MĪLUĻI APVIENOJAS / Pets United

 

REŽISORS: Reinhards Klooss

VALSTS: Ķīna

VECUMS: V

ŽANRS: Piedzīvojumi, animācija

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 07.01.2022

 

ANOTĀCIJA:

“Mīluļi apvienojas”- drosmīgu piedzīvojumu pilns stāsts par pilsētas glābšanu

7. janvāra aicinām visu ģimeni uz kinoteātri! Noskatīsimies piedzīvojumu filmu par īstu draudzību, uzticību un drosmi – “Mīluļi apvienojas”.

Klusā, bet ļoti mūsdienīgā pilsētā Robo notiek kas neredzēts un nedzirdēts. Mērs Frenks ir zaudējis prātu. Viņa plāns neiekļaujas nekādos rāmjos. Tikai paklausieties! Viņam apnikuši cilvēki un dzīvnieki, tāpēc viņš savā prātā perina plānu – visus iedzīvotājus un mājdzīvniekus izdzīt no pilsētas un viņu mājas atdot robotiem!

Kad suns bez pajumtes Rodžers uzzina šo jaunumu, viņam visas spalvas saceļas stāvus. Šis Robins Huds daudz laika pavadījis uz ielas, nočiepis dažu labu gardas desas luņķi, lai to atdotu vājākiem dzīvniekiem, un nu jūt, ka mēra plāns pie laba gala nenovedīs. No pilsētas pazudīs dzīvība!

Atgriezies no jaukas pastaigas kopā ar daiļo Siāmas kaķenīti Bellu, Rodžers šausmās sastingst. Roboti sagrāvuši viņa vienīgo būdiņu!

Mukdams, ko nagi nes, Rodžers piepeši satiek labsirdīgo robotu Bobu, kuram mēra nodoms šķiet briesmīgs. Ir jārīkojas! Jāglābjas pašiem un jāglābj citi. Ja nekas netiks darīts, greznā mājdzīvnieku viesnīca būs briesmās. Nenojauzdami nekā ļauna, tajā mitinās daudzi četrkājainie.

Glābjot citiem ādu, Rodžers un Bobs viesnīcā iepazīstas ar veselu baru izlutinātu dzīvnieku – ar pašapmierināto karalisko pūdeli Ronaldo, ar spalvaino cūku Sofiju, ar gandrīz vienmēr nīgro mopsi Valteru un augļu kokteiļu cienītāju sarkano pandu Slomo. Bēgot no pilsētas, saimnieki aizmirsuši viņus visus.

Četrkājainajiem priekšā pārbaudījumiem un negaidītiem sarežģījumiem pilns ceļš. Viņiem jāveic  svarīgs uzdevums – jāglābj mīļotā pilsēta un jāatved atpakaļ aizbēgušie cilvēki, lai visi dzīvotu skaisti un draudzīgi.

 

REKLĀMAS RULLIS: