EGLĪTES 8 / Ёлки 8

 

REŽISORI: Antons Bogdanovs, Vasilijs Zorkijs, Aleksandra Lupaško

VECUMS: +6

LOMĀS: Ivans Urgants („Eglītes“), Sergejs Svetlakovs („Eglītes“), Filips Kirkorovs, Olga Buzova („Nabaga ļaudis“), Jevgeņijs Kuļiks („Pāris no nākotnes“), Aņa Čipovska („Eglītes 2“)

ŽANRS: komēdija

VALSTS: Krievija

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 17.12.2021

 

ANOTĀCIJA:

Sagaidīt jauno gadu bez “Eglītēm 8”  – ļoti slikta zīme!

Domājat, ka esat atvadījušies no „Eglītēm“? Kā tad! Tradīcijas turpinās. 17. decembrī jau astoto reizi sastapsim iemīļotos varoņus Borisu (Ivans Urgants), Žeņu (Sergejs Svetlakovs) un no sirds izsmiesimies, jo kā jauno gadu sagaidīsi, tā to arī pavadīsi!

Pēc kulta komēdijas pēdējās daļas izrādīšanas pagājuši jau divi gadi, pasauli pārņēmusi pandēmija un citas likstas. „Eglītes“ atgriežas, lai kliedētu skumjas! Jaungada stāsti, kurus redzēsiet, risinās dažādās pilsētās, taču tos vieno kas svarīgs – tie visi ir balstīti reālos notikumos.

Divi seni draugi Borja un Žeņa atkal satiekas Jaungada priekšvakarā. Borisam šoreiz svētki nav ne prātā. Žeņa par katru cenu cenšas sarīkot draugam tādus svētkus, lai viņa skumjas izgaistu kā dūmi. Pat samaņu zaudējis Salatēvs viņam nav šķērslis. Jūlija darīs visu, lai Tjumeņā notiktu termobaseinu sezonas atklāšana.  Atklāšanu neizjauks uz svinībām uzaicinātā untumainā estrādes zvaigzne! Geimeris Fedja (Jevgeņijs Kuļiks)  beidzot būs pieaudzis un nolems par spīti visam samierināt savu mīļoto ar viņas bijušo draugu. Pasākumu rīkotājs Pjotrs līdīs no ādas laukā, lai īstenotu oligarha sievas neprātīgo plānu. Ksjuša nodomājusi atriebties savam bijušajam par nozagtajām ģeniālajām idejām, bet vēlāk, apjautusi, ka rīkojusies nelāgi, centīsies visu vērst par labu.

Jautrās un dzirkstošās „Eglītes 8“ dāvās svētku noskaņojumu. Ar smaidu vērosim varoņu piedzīvojumus un kopā ar viņiem gaidīsim Jaungada brīnumu, kas drīzumā ielūkosies mūsu mājās!

 

REKLĀMAS RULLIS: