NAV BĀBIEŠU DARĪŠANA / Нефутбол

 

REŽISORS: Maksims Svešņikovs

LOMĀS: Ļubova Aksjonova („Nakts sardze“, „Saļut-7“), Jūlija Topoļņicka („Jūs visi mani tracināt“), Alina Aleksejeva („Virtuve“), Romans Madjanovs („12“)

ŽANRS: komēdija

ILGUMS: 90 min.

VALSTS: Krievija

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ 2021 09 03

 

ANOTĀCIJA:

Filmas “Mīļākās” veidotāju jaunais darbs jau kinoteātros

No 3 septembra kinoteātros startē populārās filmas “Mīļākās” veidotāju jaunais darbs! Jautra komēdija par bābiešiem nepiedienīgām lietām ieraus komisku notikumu virpulī un liks izsmieties no sirds.

Komandas kapteinei Danai nešķiet nozīmīgi, ka futbols nav sieviešu darīšana. Viņa ir gatava par katru cenu atspēkot šo ieskatu. Uzzinājusi, ka komandu grasās izformēt, Daņa pieņem negaidītu lēmumu. Viņa vēlas sapulcināt bērnības draudzenes, ar kurām kopā savulaik situsi bumbu, un uzvarēt izšķirīgajā mačā, kas izšķirs komandas likteni. Tas nekas, ka neviens viņām netic. Tomēr tas viss nav tik vienkārši… Draudzenes jau sen zaudējušas sportisko formu, un treneris, kas tur sevi par zvaigzni, uzskata, ka bumbu vārtos var iesist kurš katrs, izņemot bābiešus.

Pašpārliecības trūkumu aizsūtījušas uz rezervistu soliņu, aizmirsušas lieko svaru un sportiskās formas zudumu, meitenes drosmīgi panāk uzvaras ne vien sporta laukumā, bet arī personīgajā dzīvē.

Negaidītu notikumu, mīlestības un smalka humora pilnā komēdija apliecinās, ka ceļā uz mērķi nozīmes nav ne vecumam, ne augumam, ne liekajiem kilogramiem. Visu izšķir precīzs metiens!

 

REKLĀMAS RULLIS: