CEĻOTĀJU PAAUDZE / Voyagers

 

REŽISORS: Nīls Bērgers

LOMĀS: Kolins Farels („Ziemas pasaka“, „Mežonīgā sirds“, „Septiņi psihopāti“), Īzaks Hempsteds-Raits („Troņu spēle“), Lilija Roza Depa („Uzticīgais“, „Planetārijs“), Tajs Šeridans („X cilvēki. Tumšais Fēnikss“), Finns Vaitheds u.c.

ŽANRS:  trilleris, zinātniskā fantastika

GARUMS: 108 min.

VECUMS: 13+

VALSTS: ASV

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 30 07 2021

 

ANOTĀCIJA:

Filmu “Citādie” un “Blakusparādības” režisors atgriežas ar emocionāli spēcīgo “Ceļotāju paaudzi”

No 30 jūlija uz lielajiem ekrāniem būs skatāms režisora Nīla Bērgera jaunais futūristiskais trilleris “Ceļotāju paaudze”. Populāro filmu “Citādie” un “Blakusparādības” veidotājs pārcels mūs iespaidīgajā nākotnes pasaulē, kurā civilizācijai draud bojāeja.  Skatītājus gaida traks un šokējošs ceļojums izplatījumā.

Viņi ir radīti mēģenē un īpaši gatavoti šai misijai. Viņu bioloģiskie vecāki ir pasaulslaveni zinātnieki. No šiem cilvēkiem ir atkarīgs visas cilvēces liktenis. Tāltālajā ceļojumā sūtītie jaunieši ir saikne starp pagātnes un nākotnes paaudzēm. Ceļojums ilgs 86 gadus. Viņus pavada tikai viens pieaugušais.

Kosmosa kuģī jauniešiem aprit 17 gadi. Viņi ir audzināti pilnīgā izolācijā, lai spētu izdzīvot kosmosā. Visi viņi ir ļoti gudri, taču viņiem laupītas cilvēciskas jūtas. Jauniešiem katru dienu jādzer medikamenti, kas apslāpē emocijas. Medikamentu iedarbībā viņi ir viegli vadāmi un kontrolējami.

Pēc dīvainās pieaugušā, jauniešu audzinātāja (Kolins Farels), nāves viņu dzīve kļūst nekontrolēta. Viņi vairs nedzer medikamentus, un viņus pārņem līdz šim svešas cilvēciskas jūtas un vēlmes – mīlestība, kaisle. Reizē ar gaišām jūtām rodas arī citas – niknums, dumpīgums un varaskāre. Vairs nav skaidrs, no kā vairāk jābīstas, – no tā, kas gaida mīklainajā nākotnē, vai no tā, kas slēpjas pašos jauniešos.

Aizraujošais zinātniskās fantastikas trilleris „Ceļotāju paaudze“ un iespaidīgais aktieru Kolina Farela, Lilijas Rozas Depas, „Troņu spēļu“ zvaigznes Īzaka Hempsteda-Raita tēlojums  sniegs neatkārtojamu, spraigu emociju pilnu kino baudījumu.

 

REKLĀMAS RULLIS: