STREĻCOVS / Стрельцов

 

REŽISORS: Iļja Učiteļs

AKTIERI: Aleksandrs Petrovs („Policists no Rubļovkas“, „Т-34“, „Ledus 2“), Stasja Miloslavska („Zvanu centrs“), Aleksandrs Jacenko („Aritmija“), Vitālijs Hajevs („Saļut-7“), Viktors Dobronravovs („T-34“)  u.c.

VALSTS: Krievija

VECUMS: 7+

ŽANRS: drāma

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 25.09.2020

 

ANOTĀCIJA:

Drāma „Streļcovs“ – dzimis, lai kļūtu par futbola zvaigzni

25. septembrī kinoteātros notiks iespaidīga pirmizrāde – demonstrēs aizraujošo, reālos faktos balstīto stāstu par futbola leģendu Eduardu Streļcovu. Sportista talants un personības valdzinājums bija tik liels, ka miljoniem līdzjutēju juka prātā un stadionu tribīnes pamira. Leģendārā sportista loma filmā „Streļcovs“ uzticēta ārkārtīgi populārajai kinozvaigznei Aleksandram Petrovam.

Pielūdzēju pūļi, atzinība, slava, nauda, liela mīlestība – viņam dots viss, par ko vien var sapņot jauns vīrietis.  Tiklīdz uz laukuma parādās 20 gadus vecā futbola zvaigzne, pūlis vārda tiešā nozīmē zaudē prātu. Valdzinošais, vienmēr draudzīgais Eduards nevar sūdzēties par uzmanības trūkumu ne vien futbola laukumā, bet arī dzīvē. Kur ir Eduards Streļcovs, tur arī svētki, azarts, cīņa un traka izrāde!

1958. gads. Zviedrijā notika pasaules čempionāts futbolā. Pūlis ar aizturētu elpu gaidīja sacenšamies divas zvaigznes – Eduardu Streļcovu un slaveno brazīlieti Pelē, tomēr komandu līderi nestājās pretī viens otram. Tā laika politiskie spēki  agresīvi iejaucās Streļcova personiskajā dzīvē un karjerā. Atradās cilvēki, kuri bija ieinteresēti iznīcināt jauno futbolistu slavas zenītā. Divas dienas pirms futbola čempionāta atklāšanas ar uzpirktu liecinieku  palīdzību viņu apsūdz meitenes izvarošanā. Viņam lemts savus labākos gadus pavadīt cietumā, nevis baudīt slavu futbola laukumā.

Vai Eduards pēc cietuma spēs atgūt savu dzīvi, zaudēto slavu un mīļoto sievieti? Vai bijusī futbola zvaigzne atgriezīsies lielajā sportā, lai pierādītu, ka ir cienīga miljoniem līdzjutēju sirdis iekarojušā čempiona titula?

Biogrāfisks stāsts, pilns dramatisku notikumu, kaisles, milzīga nerealizēta potenciāla un atgriešanās lielajā sportā – “Streļcovs” kinoteātros no 25. septembra.

 

REKLĀMAS RULLIS: