ESMU SKAISTULE / Красотка в ударе

 

REŽISORE: Jana Gladkiha

AKTIERI: Jūlija Aleksandrova („Zvaniet di Kaprio!“), Larisa Kokojeva („Zvaniet di Kaprio!“), Andrejs Burkovskis („Virtuve“), Jana Koškina („Virtuve“) un citi

VALSTS: Krievija

VECUMS: +12

ŽANRS: komēdija

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 14.08.2020

 

ANOTĀCIJA:

Komēdija “Esmu skaistule” – laiks noticēt sev

Kinoteātros mūs gaida vēl viena jautra komēdija – filmu „Eglītes. Fināls“, „(Ne)ideālais vīrietis“, „Zvaniet di Kaprio!“ autoru piedāvājums.

Dažkārt dzīvei nākas iecirst tev kārtīgu pliķi, lai kādudien tu ņemtu un iepazītu… sevi! Gana melsts par to, ka tu esi neveiksminiece, nevienam nepatīc, tev ir līkas kājas un mazas krūtis, nav ideālas presītes, bet ir, Dievs pasarg, liekais svars!

Polina (Jūlija Aleksandrova) ir tāda kā vairākums – raugoties spogulī, viņa var atrast simtu, varbūt pat tūkstoti iemeslu nemīlēt sevi. Viņa iet uz darbu, ko necieš ne acu galā, mūždien ķildojas ar tuviniekiem, arī ar draugiem grūti satikt. Polinu nomoka zems pašnovērtējums, turklāt viņa uzskata sevi par gatavo krokodilģīmi. Pat plastikas ķirurgi nesola brīnumus… Kur raut kaudzi naudas, lai palielinātu krūtis? Ko tikai Polina nav izmēģinājusi! Sporta nodarbības, dejas pie stieņa… Laimes kā nav, tā nav!

Kādudien Polinai burtiski rokās iekrīt izdevība kļūt laimīgai. Viņa stipri sasit galvu. Un viss! Zeme sāk griezties pretējā virzienā. Atjēgusies pēc trieciena un palūkojusies spogulī, Polina ierauga savu mūža sapni – īstu skaistuli bez jebkādiem trūkumiem. Ideāli sejas panti, elegants deguntiņš, figūra kā tēlnieka roku darbs! Tagad visa pasaule būs viņai pie kājām! Piepeši uzradušies pielūdzēji, lieliska humora izjūta, nevainojams stils, pat riskantas dejas – viņas pievilcība un smiekli pārņem visu! Tomēr, pabijusi skaistules ādā, Polina  drīz vien apjauš, ka āriene nelīdz piepildīt sirdī lolotus sapņus…

No 14. augusta kinoteātros jauka, jautra, satriecoša komēdija par ticību sev un īstu sievietes valdzinājumu ar Jūliju Aleksandrovu – „Esmu skaistule“.

 

REKLĀMAS RULLIS: