SEKO MAN / Follow Me

 

REŽISORS: Vills Verniks

AKTIERI: Kīgens Allens (“Jaukās krāpnieces”, “Zerovila”), Holanda Rodena  (“Grejas anatromija”), Kimberlija Kvinna ( “Grejas anatomija”) un citi

VALSTS: Nīderlande

VECUMS: 16+

ŽANRS: šausmas

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 17.07.2020

 

ANOTĀCIJA:

Šausmu trilleris “Seko man” – nodzīvo katru mirkli kā pašu pēdējo…

Atzīsties… cik reižu esi sapņojis par ideālu influencera dzīvi, par trakiem piedzīvojumiem, par nevainojamām fotogrāfijām sociālajos tīklos un miljoniem fanu, kas seko katram tavas dzīves mirklim… Ja tā ir, šī filma uzņemta tev!  No 17. jūlija  kinoteātros skatāms jauns filmas “Izlaušanās spēle” režisora Villa Vernika šausmu trilleris “Seko man”.

Sociālo tīklu zvaigzne Kouls (Kīgens Allens) ir pievilcīgs piedzīvojumu kārs jauneklis. Katram viņa ierakstam sociālajos tīklos ir miljoniem skatījumu. Trakgalvis met liktenim neiedomājamus izaicinājumus, visu pasauli apgriež ar kājām gaisā, satraukdams savus fanus.

Ļaudamies kārtējā piedzīvojuma kārdinājumam, Kouls draugiem dodas ceļojumā pāri Atlantijas okeānam uz milzīgu megapoli, kur jāuzņem viņa mūža lielākais eksperiments. Šausmu istabā nav nekā īpaša, Kouls redzējis simtiem šādu istabu, bet tā, kura viņam jāapmeklē, būs pavisam citāda. Vietējā oligarha viesmīlīgi sagaidītā kompānija drīz vien nonāk drēgnā un tumšā labirintā, kur jauniešus gaida slazds. Izrauties no turienes nav un nebūs iespējams. Dzīvs sapūsi ieslodzījumā, sajuksi prātā šausmīgās sāpēs, noskatīsies,  kā draugi mirst; draudzene ir pavisam tuvu, aiz rūdīta stikla sienas,  tu nevari viņai pieskarties, vari tikai vērot, kā viņa slīkst, kliedz un nosmok… Sienas pulkstenis skaitīs tava mūža pēdējās minūtes, viešot cerību uz glābiņu, bet tam visam nav nekādas jēgas…

Vai tiešām esi dzīvojis šīs realitātes dēļ? Vai tiešām bija vērts  traukties uz viņu pasaules malu, lai izbrīnītu miljoniem sekotāju, kuri dienu un nakti vēro  tavu dzīvi? Un ja nu tu esi iesaistījies spēlē, kuras noteikumus nezini un kuru nespēj mainīt? Un ja nu eksperimentu veic slepena psihopātu biedrība, tavu eksekūciju tiešsaistē noskatās miljoniem tādu pašu trako?

Asinis stindzinoša realitāte, kurā vēl neesi pabijis, – “Seko man” kinoteātros no 17. jūlija.

 

REKLĀMAS RULLIS: