KAPONE / Capone

 

REŽISORS: Džošs Trenks

AKTIERI: Toms Hārdijs (“Cilvēks, kurš izdzīvoja”, “Venoms”, “Denkerka”), Linda Kardellīni (“Raudošās sievietes lāsts”, “Ceļvedis”), Noels Fišers (“Rītausma. 2. daļa”, “Nozieguma skelets”) un citi.

VALSTS: ASV

ŽANRS: krimināldrāma

 

ANOTĀCIJA:

Latvijas kinoteātros gaidāmā filma “Seja ar rētu” ir stāsts par paša pazīstamākā pagājušā gadsimta amerikāņu gangstera Ala Kapones dzīvi.  Reālos notikumos balstītajā amerikāņu piedzīvojumu drāmā redzēsim Holivudas zvaigzni Tomu Hārdiju, kas meistarīgi iemiesojies noziedznieku pasaules autoritātē.

Filmas režisors un scenārists Džošs Trenks iecerējis gangstera vētraino dzīvi pavērot no cita skata punkta un parādīt mafijas tēvu pēc piecu gadu ieslodzījuma Alkatrasas cietumā – atkal brīvībā, sifilisa un demences mocītu.

Noziedznieku autoritāte stāsta, kā Čikāgā radījis baisu, daudzu cilvēku asinīm slacītu kriminālu impēriju. Viņš atceras, kā izvarojis, nogalinājis, dibinājis mafijas klanus, veidojis slepkavu bandas, pretlikumīgi izplatījis alkoholu, uzturējis prostitūcijas tīklu, mīnējis un spridzinājis automobiļus, kontrolējis noziedznieku peļņu, bet tie, kuri atteikušies viņam pakļauties, drīz vien pametuši šo pasauli. Tas viss sējis šausmas pat noziedznieku aprindās. Daži  viņu uzskata par ārprātīgo, citi – par stulbu gangsteri, kas neievēro noteikumus, bet viņa dzīve ir grāvēja scenārija cienīga.

Ārkārtīgi stiprs galvenais varonis, lieliska aktieru spēle – tas viss ļaus skatītājiem ielūkoties nežēlīgās mafijas pasaulē, kurā valda asiņaini likumi.

 

REKLĀMAS RULLIS: