KĀ UZ ASMENS / На острие

 

REŽISORS: Eduards Bordukovs

AKTIERI: Svetlana Hodčenkova (“Varonis”, “Metro”), Stasja Miloslavska, Sergejs Puskepalis (“Metro”, “Ledlauzis”)

VALSTS: Krievija

VECUMS: 13+

ŽANRS: drāma

 

ANOTĀCIJA:

Drāma “Kā uz asmens” par necilvēcīgiem centieniem un cilvēcīgām emocijām

Kinoteātros ambicioza filma ar spēcīgu emocionālu lādiņu “Kā uz asmens”. Plaši pazīstamu aktrišu Stasjas Miloslavskas un Svetlanas Hodčenkovas vētrainā konkurence parādīs skatītājiem paukošanas sporta aizkulises un to, ka profesionālajā sportā ne vien ambīcijas, stipra psiholoģiska sagatavotība, bet arī īsta draudzība palīdz rast ceļu uz lielu uzvaru.

Aleksandra (Svetlana Hodčenkova) ir viena no labākajām paukotājām visā valstī. Ilgajā karjerā pievilcīgā sportiste sasniegusi neiedomājamus rezultātus. Visiem šā sporta veida cienītājiem zināms viņas talants, stūrgalvība, vēsais prāts, maksimālā koncentrēšanās spēja, rīkojoties ar špagu. Cīņā Aleksandra pretiniekam neatstāj nekādu cerību, labi pazīst uzvaras garšu. Valdzinošajai, populārajai un pārtikušajai sportistei trūkst tikai… olimpisko spēļu zelta medaļas, tad viņas vārds būs ierakstīts sporta vēsturē.

Centīgi gatavojoties mūža galvenajām sacīkstēm, Aleksandrai ceļā stājas nevienam nezināmā deviņpadsmit gadus vecā Kira (Stasja Mihailovska), kas vēja ātrumā ielauzusies paukošanas sportā. Jaunības maksimālisms, lieliskas fiziskās dotības un neprātīgas ambīcijas ļauj viņai uzvarēt visās sacensībās, viņas fotogrāfijas rotā pašus populārākos žurnālus. Jaunās sportistes mērķis – par katru cenu ieņemt Aleksandras vietu.

Par vienu pašu kļūdainu izklupienu sacensībās Kirai ir jāmaksā traki augsta cena. Gūtā kājas trauma jaunajai sportistei ir īsta katastrofa. Viņa saprot, ka sapnis kļūt par olimpisko čempioni var būt izsapņots, taču karstās asinis un neprātīgā ticība saviem spēkiem neļauj padoties. Paradoksāli – kad nav citas izejas, atliek ticēt galvenajai konkurentei Aleksandrai. Vai pieredzējusī sporta meistare sniegs palīdzīgu roku jaunajai Kirai? Kura no abām sasniegs slavas Olimpu?

“Kā uz asmens” – reālos notikumos balstīta sporta drāma par necilvēcīgiem centieniem un cilvēcīgām emocijām kinoteātros.

 

REKLĀMAS RULLIS: