KOMA / Кома

 

REŽISORS: Ņikita Argunovs

AKTIERI: Rinals Muhametovs, Antons Pampušnijs (“Ekipāža”), Ļubova Aksjonova (“Salūts-7”), Konstantīns Lavroņenko (“Likvidācija”), Vilens Babičevs (“Fizkultūras skolotājs”)

VALSTS: Krievija

ŽANRS: piedzīvojumi, fantāzija

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 07.02.2020

 

ANOTĀCIJA:

Fantāzijas spriedzes filma “KOMA” – vizuāls ceļojums cilvēka zemapziņā

Iespaidīgi skati uz ekrāna būs redzami 7. februārī. Fantāzijas spriedzes filma “Koma” ievedīs mūs cilvēka zemapziņas pasaulē, tur atradīsim to, kas ir blakus, taču bieži paliek nepamanīts.

Līdz liktenīgajam mirklim Viktoram (Rinals Muhametovs) ir viss – sekmīga arhitekta karjera, draugi, nākotnes nodomi, sapņi. Taču briesmīga autoavārija briesmīgos apstākļos laupa viņam visu. Pēc smagas traumas puisis paliek komas stāvoklī.

Viņš atmostas ļoti dīvainā pasaulē, nedaudz līdzīgā mūsu pasaulei, bet tajā nedarbojas fizikas un ķīmijas likumi. Bezsvara telpā viss ir sajucis un savijies kopā, grūti noteikt, kur ir debesis, kur cieta zeme zem kājām. Gravitācijas nav, milzīgu ēku drupas brīvi lido telpā, koki iesniedzas mākoņos, namu sienām cauri plūst okeāns. Komas stāvoklī visi nonāk šajā vietā – paralēlajā pasaulē, kas radīta no visu reiz komas stāvoklī bijušo atmiņām.

Viktoram šī pasaule šķiet baisa un sveša. Tajā var nogāzties no neaptverama augstuma un nesavainoties, skriet, nokrist un nejust sāpes. Šajā pasaulē viņam ir jācīnās par savu dzīvību, jāglābjas no bīstamām bezsvara būtnēm… Viņš iemīlas un cenšas izprast šīs pasaules likumus. Sastaptie jaunie paziņas izpauž, ka visi ir šeit, jo nav iekļāvušies reālajā dzīvē. Vai cilvēks spēs no komas stāvokļa atgriezties reālajā pasaulē? Vai viņš apjautīs, kas ir KOMA?

Aizraujošais ceļojums iekšējā pasaulē kinoteātros jau no 7. februāra.

 

REKLĀMAS RULLIS: