FIKSĪŠI PRET KROBOTIEM / Фиксики против кработов

 

REŽISORS: Vasiko Bedošvili, Oļegs Užinovs

VALSTS: Krievija

VECUMS: 80 min.

ŽANRS: Piedzīvojumi, animācija

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 03.01.2020

 

ANOTĀCIJA:

Animācijas filmā “ Fiksīši pret Krobotiem” – cīņa par taisnību un milzīgs noslēpums

Vai esat dzirdējuši par mazajiem cilvēciņiem fiksikiem? Ja ne, lai tā arī paliek! Kas viņi ir un ko dara, tas ir MILZĪGS noslēpums! Tikai retais zina par viņu darbu, vēl mazāk ir to, kuri runājuši ar viņiem! Pēc divu gadu pārtraukuma 3. janvārī daudzus jaunos skatītājus savaldzinājušie pasaulē visnoslēpumainākie cilvēciņi fiksiki atkal uz lielā ekrāna. Redzēsim viņus jautrajā animācijas filmā visai ģimenei “ Fiksīši pret Krobotiem”.

Fiksiki uzradās tad, kad cilvēki sāka izmantot dažādas ierīces. Iespējams, jums jau ir gadījies tā, ka sabojājies aparāts pats “salabojas” un darbojas, it kā nekas nebūtu noticis. Jā, tas ir fiksiku darbs! Sīkie, draudzīgie un zinātkārie cilvēciņi dzīvo gludekļos, datoros, televizoros, pat ledusskapjos un dara brīnumus – klusītēm salabo bojātās ierīces. Jaunos remonta paņēmienus viņiem savā laboratorijā māca viedais profesors Brīnums.

Reiz draudzīgajā fiksiku pasaulē sākas īsts juceklis. Neredzamie, nedzirdamie ienaidnieki – roboti kroboti sāk viņus vajāt ik uz soļa. Viņu mērķis – celt gaismā gadiem glabātos fiksiku noslēpumus. Izrādās, viedais profesors jau sen nesatiek ar savu kolēģi – zinātnieci Ēriku. Reiz viņiem radušās domstarpības, viņi pamatīgi saķildojušies. Lai atriebtos profesoram par viņa uzvaru izgudrotāju konkursā, viltīgā zinātniece radījusi nejaukos krabotus. Atliek tikai viens – sākt cīņu pret netaisnību un darīt visu, lai saglabātu milzīgo noslēpumu.

Jautrais un noslēpumainais stāsts “Fiksiki pret krobotiem” par īstu draudzību, komandas garu un klusiem labiem darbiem kinoteātros no 3. janvāra.

 

REKLĀMAS RULLIS: