JAUNGADA REMONTS / Новогодний ремонт

 

REŽISORS: Arturs Pinhasovs

AKTIERI: Zadars Birers, Sergejs Komarovs, Arturs Osipovs, Vads Gaļicins, Vitālijs Korņiņenko, Makars Zaporožskis un citi

VALSTS: Krievija

VECUMS: 83 min

ŽANRS: komēdija

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 22.11.2019

 

ANOTĀCIJA:

“Jauno eglīšu” veidotāju kulta komēdija “Jaungada remonts”

No 22. novembra esiet gatavi krietnai humora devai – kinoteātros demonstrēs kulta komēdijas “Jaunās eglītes” jaunāko darbu “Jaungada remonts”.

Jaungada priekšvakarā Margarita (Zoja Berbera) piedzīvo vieglu šoku – svētki jau rīt, bet mājās vārda tiešā nozīmē valda haoss. Nupat sākts remonts, un dzīvoklis pilns putekļu, kaļķu, sienas nav nokrāsotas… Nebūtu ne vainas, ja viņa sagaidītu Jaungadu vienatnē, bet atbrauks mamma – viņasprāt, nekārtība līdzinās pašai briesmīgākajai katastrofai… Piecus gadus vecajai mazmeitai nav vietas šādā dzīvoklī!

Margarita izbīlī meklē pēdējo glābiņu. Līdz mammas un  meitas atbraukšanai atlikušas 24 stundas! Pilsēta ir liela, noteikti atradīsies meistars, kurš visu savedīs kārtībā. Palīdzības meklējumos viņa nejauši nosūta pa īsziņai katrai kontaktpersonai savā telefonā. Īsziņas saņem arī seni Margaritas pielūdzēji, kuri reiz visā nopietnībā pretendējuši uz viņas sirdi, bet nav sasnieguši mērķi. Senajiem kavalieriem šis lūgums ir kā zibens spēriens no skaidrām debesīm. Ir Jaungads! Varbūt cerība vēl nav zudusi. Un, lūk, pie Margaritas durvīm jau ir politiķis, skolotājs un šefpavārs, visi trīs piedāvājas palīdzēt. Sākas vēl lielāks juceklis, kad pie durvīm pieklauvē… jaunais Margo draugs – melnādains puisis, kuru apsviedīgā meitene iepazinusi internetā. Izrādās – viņš atbraucis no Amerikas nopietnā nolūkā piedāvāt Margaritai roku un sirdi.

Trīs vīrieši saprot, ka konkurence sasniegusi ļoti augstu līmeni un par mīļotās uzmanību un sirdi notiks sīva vīru cīņa. Lai kurš būtu uzvarētājs, Margo nešķērsos Atlantijas okeānu!

Jautrā, asprātīgā, pārsteigumu pilnā komēdija “Jaungada remonts” par mīlestību, kuras dēļ jāpacīnās, kinoteātros jau no 22. novembra.

 

REKLĀMAS RULLIS: