ROBO / Робо

 

REŽISORS: Sariks Andreasjans

AKTIERI: VladimirS VdovičenkovS, Marija Mironova, Sergejs Bezrukovs, Daniils Muravjovs-Izotovs u.c.

VALSTS: Krievija

VECUMS: 6+

ŽANRS: drāma, ģimenes filma, fantāzija

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 01.11.2019

 

ANOTĀCIJA:

“ROBO” – filma visai ģimenei par uzticību un īstu draudzību!

1. novembrī kinoteātros demonstrēs piedzīvojumu fantāzijas filmu visai ģimenei “Robo” par brīnumainā kārtā modušos divpadsmit gadus veca zēna draudzību ar robotu.

Mitja ir zinātkārs divpadsmit gadus vecs zēns, viņam patīk zīmēt komiksus par supervaroņiem. Mitjas vecākiem šī aizraušanās nav pa prātam – no šāda amata nav nekāda labuma. Viņi vēlas, lai dēls ietu viņu pēdās un kļūtu par robotu tehnikas inženieri, jo ar šo zinātni saistīta cilvēces nākotne.

Mitjas vecāki jau gadiem rada robotus. Viens no viņu projektiem varētu būt cilvēcei milzīgs ieguvums – tie ir roboti, kuri glābj cilvēkus ārkārtas situācijās. Taču inženieri aprēķinos pieļāvuši kļūdu, Mitjas vecāku radītā robota sistēma atšķiras no glābējrobota sistēmas. Jaunais androīds A-112 nespēj šaut, turklāt ir draudzīgs un izpalīdzīgs. Apjautis, ka nav tāds kā pārējie, A-112 izbēg no laboratorijas un slēpjas pagrabā, kur nejauši satiek Mitju.

Tad arī sākas ciešā un jautrā zēna un robota draudzība. Šķiet, Mitja beidzot ir sastapis īstu draugu, kuram var uzticēt noslēpumus, ar kuru var vienā laidā pļāpāt, smieties, blēņoties, mesties piedzīvojumos – zēns vienmēr sapņojis par to. Beidzot piepildījies viņa slepus lolotais sapnis! Kas  gan negribētu draugu robotu, kurš ne vien ir spēcīgs, bet arī prot lidot? Diemžēl speciālie dienesti jau meklē draudzīgo robotu – kļūdu, kas jālikvidē…

Lielisko aktieru Vladimira Vdovičenkova, Marijas Mironovas, Sergeja Bezrukova u.c.  meistarīgais tēlojums garantē bezgala aizkustinošu un draudzīgu izklaidi visai ģimenei jau no 1. novembra.

 

REKLĀMAS RULLIS: