VIŅI / Haunt

 

REŽISORI: Skots Beks, Braians Vudss

AKTIERI: Ketija Stīvensa, Vills Britens, Endrū Koldvels, Džastins Marksens, Čenijs Morrovs, Lorīna Elisa Makleina u.c.

VALSTS: ASV

VECUMS: +16

ŽANRS: šausmu trilleris

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 25.10.2019

 

ANOTĀCIJA:

Šausmu trilleris “Viņi” –  jauns „Klusās pasaules“ scenāristu un šausmu filmu tēva Īlaijas Rota darbs

Pēc skatītāju atzinību guvušā šausmu trillera “Klusā pasaule” demonstrēšanas talantīgie scenāristi Skots Beks (Scott Beck) un Braians Vudss (Bryan Woods) negrasījās dusēt uz lauriem. Pēc gada filmas autori, kuriem šausmu filmu jomā piemīt smalka intuīcija, atgriežas ar filmu, kurā šausmu deva ir vēl lielāka.  25. oktobrī kinoteātros sāks demonstrēt šausmu filmu „Viņi“, kurā pārkāptas visas nežēlības robežas.

Grupu koledžas studentu īpaši nesaista Helovīna nakts svinēšanas tradīcijas. Viņi alkst pēc kā tāda, kas neļauj novērsties, liek asinīm dzīslās sastingt, sajukt prātā, trīcēt šausmās. Ekstrēmu izjūtu nama apmeklējums visiem šķita interesantāks par parastu vakaru naktsklubā. Seši jaunieši nekavējoties dodas uz pamestu fabriku ārpus pilsētas, lai tur “izpriecātos no sirds”…

Vientuļa ēka tālā nostūrī, pilna labirintu, dzīvu zirnekļu, baisu skaņu, istabu ar drūmu apgaismojumu un mēbelēm – tieši to arī vajag! Briesmīgs cilvēks klauna maskā viņus sagaida pie durvīm, savāc mobilos telefonus un ieved mājā. Jautrība turpinās līdz brīdim, kad skatienam paveras tāda aina, ka sirds šausmās stājas, – pārģērbusies ragana, skanot spiedzieniem, līdz nāvei moka kādu meiteni… Jautri noskaņoto studentu grupai tas iedveš šausmas.

Spriedze pieaug, kad jauniešus sāk vajāt cilvēki maskā,  lai īstenotu visnežēlīgākās epizodes no visām jelkad redzētajām šausmu filmām. Neviens nedrīkst palikt dzīvs!

Garajā, baisajā naktī draugiem ne reizi vien jāskatās nāvei acīs. Cilvēki ar maniakālām tieksmēm, slēpdamies aiz velna, rēgu, klaunu, zombiju maskām, baudīs pašu sarīkoto neprātīgo šovu.

Patiks tiem, kuri augstu vērtējuši filmas „Zāģis“, „Dzīvo miroņu nakts“ un „Hostelis“. Tomēr nebīstieties… Jūs redzēsiet daudz jaunu, radošu paņēmienu, kā tumšā Helovīna naktī tikt vaļā no saviem upuriem…

 

REKLĀMAS RULLIS: