MĪLESTĪBA DEJAS RITMĀ / High Strung Free Dance

 

REŽISORS: Maikls Deimiens  (“Tiekties augstāk”, “Mīlestība un dizains”, „Ziemassvētku princese“)

SCENĀRIJS: Maikls Deimiens, Džanīna Deimiena

LOMĀS: Džūljeta Dohertija, Džeina Seimūra (seriāls “Daktere Kvinna”, “Dzīvo un ļauj mirt”, “Tiekties augstāk”, “Nelūgtie viesi”),  Herijs Džārviss (“Kosmosa kuģis”), Tomas Dohertijs (“Pēcnācēji”, seriāls “Namiņš”) un citi

ŽANRS: Mīlestība, romantika, komēdija, drāma

VALSTS: ASV, Rumānija

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 22.11.2019

 

ANOTĀCIJA:

“Mīlestība dejas ritmā”. Kinoteātros gaidāms “Tiekties augstāk” turpinājums

Frenks Sinatra reiz dziedāja par Ņujorku –“ja tas izdosies šeit, izdosies jebkur”. Cerībā gūt panākumus tūkstošiem cilvēku ik gadu ierodas pilsētā, kura nekad neguļ. Šis stāsts ir par diviem atbraucējiem.

Talantīgā balerīna Bārlova (dejotāja Džūljeta Dohertija) nolēmusi īstenot savu sapni Amerikas mākslas svētnīcā Ņujorkā. Diemžēl iepazīšanās ar svētnīcas realitāti nav īpaši patīkama – pieredzējusī baleta pasniedzēja Oksana (viņu tēlo “daktere Kvinna” Džeina Seimūra) skaidri un gaiši pasaka: Bārlova vēl nav ne tuvu pilnībai. Norijusi krupi, meitene nepadodas un piedalās jaunas Brodvejas deju izrādes atlasē. Režisors Zanders (Tomass Dohertijs) pievērš uzmanību Bārlovai un izvēlas viņu mēģinājumiem.

Pēc dažām dienām topošās izrādes kodolam pievienojas talantīgais pianists Čārlijs (Herijs Džārviss). Tāpat kā Bārlova, viņš ieradies Ņujorkā, lai īstenotu sapni. Puisim un meitenei rodas simpātijas vienam pret otru, bet Zanders nav vienaldzīgs pret meiteni. Bārlova drīz vien sapinas mīlas trīsstūrī. Izrādes mēģinājumi kļūst arvien intensīvāki, slodze aug, un ne Bārlovai, ne Čārlijam neatliek laika nekam citam. Darbs vaiga sviedros, nemitīgā spriedze,  sāncenšu nodevība un cīņa bez kompromisiem prasa visus spēkus.

Patiesā un aizraujošā stāsta par mākslas neredzamo pusi autors Maikls Deimians 2016. gadā inscenējis filmas pirmo daļu “Tiekties augstāk”. Filmas galveno varoni tēlo 21 gadu vecā talantīgā dejotāja Džūljeta Dohertija, kas 2012. un 2014. gadā ieguvusi pasaulē lielākā jaunatnes deju konkursa zelta medaļu  „Youth America Grand Prix“.  Filmas horeogrāfs ir balvas “Emmy” ieguvējs Taiss Diorio – “Fox” televīzijas konkursa “Jūs domājat, ka varat dejot” („So You Think You Can Dance“) štata horeogrāfs, kurš sadarbojies ar zvaigznēm Dženitu Džeksoni, Polu Abdulu, Dženiferu Lopesu un Rikiju Mārtinu.

Plastiskā, graciozā, apburošā un aizraujošā filma “Mīlestība dejas ritmā” Latvijā tiks izrādīta no 22. novembra.

 

REKLĀMAS RULLIS: