AĢENTE / The Operative

 

REŽISORS: Juvals Adlers

AKTIERI: Diāna Krīgere (“Izzūdošie”, “Slepenais aģents: Cīņa pret Eskobaru”), Mārtins Frīmens (“Melnā pantera”, “Spoku stāsti”), Kess Anvars (“Vatikāna ieraksti”, “Istaba”) u.c.

VALSTS: ASV, Izraēla

VECUMS: 12+

ŽANRS: trilleris

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 02.08.2019

 

ANOTĀCIJA:

Filma “Aģente” – aizraujošs spiegu trilleris

No 2 augustā  kinoteātros notiks asa sižeta spriedzes filmas “Aģente” pirmizrāde – stāsts par sievieti, kura dodas slepenās misijās uz pašiem karstākajiem pasaules punktiem un bīstamos pienākumus cenšas apvienot ar piepeši modušos mīlestību.

Izraēlas izlūkdienesta “Mossad” stratēģis Tomass (Mārtins Frīmens) par īpašu uzdevumu izpildītāju  Teherānā izraudzījies aģenti Reičelu (Diāna Krīgere) un ne mirkli nav šaubījies par sava lēmuma pareizību.

Viņa ir slepenā aģente ar augstākā līmeņa militāro sagatavotību, spēj sarunāties dažnedažādās valodās, viņai nav nekādu ģimenes saišu, viņa pielāgojas vissarežģītākajām situācijām, un citu valstu speciālajiem dienestiem nav ziņu par viņu. Reičela būs pilnīgi uzticama “Mossad”.

Irānas galvaspilsētā Teherānā viņa ir pavisam jaunā lomā – kļūst par angļu un franču valodas skolotāju. Reičela pilda “Mossad” uzdevumus. Viens no tiem – ciešu attiecību nodibināšana ar Farhadu Razāvī (Kess Anvars), kura kompānija piegādā Irānas armijai augsto tehnoloģiju ierīces. Operācijas īstais mērķis ir slepena noklausīšanās un datu vākšana par kompāniju.  Visu sarežģī ārvalstu aģentes un valdzinošā pleiboja Farhada kaislīgais romāns. No Farhada stāstiem Reičela uzzina, ka “Mossad” darbības pamatā likti asiņaini noteikumi. Leģenda vēsta, ka savu mērķu vārdā izlūkdienests “Mossad” ir gatavs nonāvēt jebkuras rases, dzimuma un vecuma cilvēku. Reičela saņem pavēli aizvilināt Farhadu uz Berlīni un nodot “Mossad” rīcībā.

Uzdevums kļūst ārkārtīgi bīstams un neprognozējams, un slepenā aģente nolemj nekavējoties to izbeigt. Viņa aizsūta slepenu ziņu izlūkam Tomam, kuram viņa jāizslēdz no operācijas un pēc iespējas drīzāk jānogādā mājās, bet pievilcīgais aģents pazūd bez pēdām…

Aizraujošais trilleris par dubultaģentes ikdienu “Aģente” kinoteātros jau no 2 augustā.

 

REKLĀMAS RULLIS: