MELNAJAM PŪĶIM PA PĒDĀM / Тайна печати дракона

 

REŽISORS: Oļegs Stepčenko

AKTIERI: Džeisons Flemings (“Nav dūmu bez stobriem”), Arnolds Švarcenegers (“Terminators”, “Terminators 2: Pastarā diena”), Džekijs Čans (“Mani triki”), Mārtins Kleba (“Karību jūras pirāti”) u.c.

VALSTS: Ķīna, Krievija

ŽANRS: Piedzīvojumi

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 27.09.2019

 

ANOTĀCIJA:

Kulta filmas “Vijs” turpinājums – “Melnajam pūķim pa pēdām”

27. septembrī aicinām jūs kopā doties “Melnajam pūķim pa pēdām” – piedzīvojumu pilnā ceļojumā. Šī filma ir īsta pērle visiem, kuri ilgojas pēc tādiem speciālajiem efektiem, ka elpa aizraujas!  Atjaunotā slavenā “Vija” turpinājumā būs iespēja redzēt Holivudas zvaigzni Arnoldu Švarcenegeru.

Džonatans Grīns (Džeisons Flemings) ir rūdīts angļu ceļotājs un neatklātu zemju pētnieks. Drošsirdīgais ceļotājs ir slavens visā pasaulē, viņa diženie atklājumi interesē karaļus un imperatorus. Džonatans vēl nav atpūties pēc pēdējās ekspedīcijas uz baisu kalnu ciemu, kur viņu gandrīz nobūris briesmīgais Vijs, bet ir atkal jāpošas ceļā. Šoreiz pats valdnieks devis viņam īpašu uzdevumu – uzzīmēt karti zemei, kurā vēl neviens ceļotājs nav spēris savu kāju.

Ceļojot un zīmējot kartes, Dž. Grīns neviļus nonāk gluži nezināmā Ķīnas nostūrī. Pētnieku tur gaida sveša pasaule, daudz jo daudz bīstamu piedzīvojumu un noslēpumaini, mežonīgi radījumi, kas pilnīgi pārņem zinātkārā Džonatana garu. Vērojot ceļotāja piedzīvojumus, nonāksim senās pilsētās, iepazīsimies ar daiļām princesēm, senu cīņas mākslu, kas nes nāvi, ar pārdabiskām būtnēm un pat ar visu pūķu pavēlnieku. Dž. Grīnam būs ne vien jāzīmē kartes un jāatmin melnā pūķa noslēpums, bet arī jāstājas pretī briesmonim Vijam, kura acīs nevienam nevajadzētu ieskatīties!

Brīnumu un asinis stindzinošu piedzīvojumu pilnā filma “Melnajam pūķim pa pēdām” kinoteātros jau 27. septembrī!

 

REKLĀMAS RULLIS:

 

 

REKLĀMAS RULLIS #2: