REMBO: PĒDĒJĀS ASINIS / Rambo: Last Blood

 

REŽISORS: Adrians Grīnbergs

SCENĀRIJA AUTORI: Metjū Sirjulniks, Deivids Morels, Silvestrs Stallone

LOMĀS: Silvestrs Stallone („Rembo: Pēdējās asinis“, „Rokijs Balboa“), Iveta Monreāla („NCIS: Izmeklēšanas dienests“), Diāna Bermudesa („Džona F. Donovana nāve un dzīve“), Nikolass Vitmens („Robins Huds“).

ŽANRS: asa sižeta filma

VALSTS: ASV

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 20.09.2019

 

ANOTĀCIJA:

“Rembo: Pēdējās asinis”:  Silvestra Stallones leģendārais varonis pēdējoreiz dosies cīņā!

Gandrīz 40 gadi apritējuši, kopš visā pasaulē redzēta pirmā filma par Rembo. Šī filma guva milzīgus panākumus un ir uz laiku laikiem palikusi kino vēsturē. 20. septembrī kinoleģenda Silvetrs Stallone atgriežas uz kinoteātru ekrāniem, piedāvājot skatītājiem piekto, pašu pēdējo Vjetnamas kara veterāna cīņu “Rembo: Pēdējās asinis”.

Džons Rembo (Silvestrs Stallone) ir ASV īpašās vienības veterāns, karojis Vjetnamā, neskaitāmas reizes redzējis asinis un nāvi un ne reizi vien nogalinājis patiesības vārdā. Tagad viņš vada savas dienas Arizonas nostūrī tālu no cilvēkiem, iegrimis sevī un cīņā ar pagātnes dēmoniem. Daudzus gadus viņu vajā paša glabātie noslēpumi, pieaug sajūta, ka viss vēl nav beidzies.

Džons saņem ziņu, ka bez vēsts pazudusi tuva drauga meita Gabriela (Iveta Monreāla). Rembo ir pārliecināts, ka vainojams pazīstams Meksikas kartelis, kas nodarbojas ar cilvēku un narkotiku tirdzniecību. Izmisušie tuvinieki lūdz Rembo palīdzību. Savācis visu pieejamo munīciju, viņš šķērso ASV un Meksikas robežu, skaidri apzinādamies, ka priekšā ir ārkārtīgi smaga cīņa ar tiem, kuri neatzīst nekādus noteikumus. Nonācis notikumu epicentrā, Džons Rembo izlej vislielākajam Meksikas noziedznieku grupējumam piederošo asinis, grauj tā likumus, cerēdams Gabrielu atrast dzīvu un beidzot tikt vaļā no dēmoniem, kas plosa viņa dvēseli.

Asiņaina vīru cīņa bez noteikumiem un leģendārā Rembo atgriešanās visos Latvijas kinoteātros jau no 20. septembra!

 

REKLĀMAS RULLIS:

 

 

REKLĀMAS RULLIS #2: