PAPUČA MILJONI / Дорогой папа

 

REŽISORS: Mihails Pahodņikovs

AKTIERI: Vladimirs Vdovičenkovs (“Reketieris”, “Ja es tevi mīlētu”, “Saļut-7”), Valentīna Ļapina (“Jeralaš), Vladimirs Sičovs (“Fizruk”, “Jeralaš), Irina Pegova ( “Ekipāža”), Nikolajs Šraibers (“Aritmija”).

VALSTS: Krievija

VECUMS: 7+

ŽANRS: komēdija

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 13-09-2019

 

ANOTĀCIJA:

Komēdija “Papuča miljoni”  jeb kā pārspēt viltībā savu bērnu

No 13. septembra aicinām noskatīties aktuālu komēdiju visai ģimenei “Papuča miljoni”.

Iepazīstieties ar Vadimu, milzīga veikalu tīkla īpašnieku (Vladimirs Vdovičenko). Viņš mūždien atrodams tur, kur apgrozās liela nauda. Viņam nekad netrūkst izmanības un viltības. Viņš arvien ir pirmais, arvien azartā, arvien gatavībā! Jā, par tādiem kā Vadims mēdz teikt, ka viņi saož naudu, diemžēl tas ne vienmēr ir ētiski.

Manipulēšana un finanšu afēras Vadimam ir ikdiena. Tajā viņš jūtas kā zivs ūdenī. Miljardu darījumam ar solīdu Ķīnas investoru bija jānotiek pēc scenārija, bet… magnātam kāju aizliek priekšā viņa paša reiz izdomātais plāns. Viņš visu impēriju pārrakstījis uz mātes vārda, un viņa testamentā uzņēmuma akciju kontrolpaketi novēlējusi vienīgajai mazmeitai. Rādās, ka godājamais biznesmenis vienkārši aizmirsis… ka viņam ir meita!

“Ieslēdzis” apburošā manipulatora talantu, Vadims dodas uz nelielo provinces pilsētu pārliecībā, ka viegli atņems savus 500 miljonus dolāru sešpadsmit gadus vecajai meitai, bet rudmate Alina (Valentīna Ļapina) ir atsitusies tēvā! Meitene nav no vakarējām, nojauš dārgā papuča nodomus un negrasās mantojumu izlaist no rokām.

Asprātīgā, sarkastiska humora pilnā komēdija visai ģimenei “Papuča miljoni” kinoteātros no 13. septembra.

 

REKLĀMAS RULLIS: