EŅĢEĻA KRIŠANA / Angel Has Fallen

 

REŽISORS: Riks Romens Vo

AKTIERI: Džerards Batlers (“Londonas krišana”, “Olimpa krišana”), Morgans Frīmens (“Londonas krišana”, “Krāpšanas ilūzija 2”), Lānss Rediks (“Džons Viks 3: Parabellum”) un citi.

VALSTS: ASV

VECUMS: 12+

ŽANRS: asa sižeta filma

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 30-08-2019

 

ANOTĀCIJA:

Laba ziņa visiem “Olimpa krišanas” un “Londonas krišanas” cienītājiem. Slepenā dienesta aģents Maiks Benings, ko tēlo harismātiskais Džerards Batlers, jaunā misijā jaunajā filmā “Eņģeļa krišana”. Kopā ar Holivudas zvaigzni filmējies Morgans Frīmens, kam simpatizē daudzi skatītāji. Esiet gatavi, 30. augustā kinoteātros sāks demonstrēt vēl vienu teicamu spriedzes filmu.

Maiks Benings pilnībā nododas valsts dienestam,  viņa galvenais uzdevums – gādāt par ASV prezidenta drošību. Ilgu laiku kalpodams prezidentam un dziļi izprotot drošības sistēmu, viņš arvien stājas ceļā lielākajiem teroristu grupējumiem. Šoreiz grupējumi perina daudz viltīgāku plānu – par katru cenu tikt vaļā no gudrā slependienesta aģenta.

Kļuvis par visbīstamāko teroristu mērķi, M. Benings paraksta sev nāves spriedumu – viņu padara par ASV prezidenta atentāta mēģinājumā aizdomās turamo. Kolēģi, ar kuriem Benings daudzus gadus strādājis plecu pie pleca, viņam neuzticas, tur viņu aizdomās par nodomu nonāvēt valsts galvu. Lai glābtu ne vien savu godu, bet arī dzīvību, M. Benings ir spiests slēpties un noskaidrot, kas un kāpēc ievilina viņu un prezidentu slazdā. Aģents nojauš, ka šoreiz teroristi plāno iznīcināt lidmašīnu, kas ved augstāko valsts ierēdni.

 

REKLĀMAS RULLIS #1:

 

 

REKLĀMAS RULLIS #2: