PŪKAINĀ SPIEDZE / Marnie’s World

 

REŽSORI: Kristofs Lauenšteins, Volfgangs Lauenšteins

VALSTS: Vācija, Beļģija

ŽANRS: piedzīvojumi, animācija

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 17.05.2019

 

ANOTĀCIJA:

Mājas kaķenītes neticamie piedzīvojumi animācijas filmā “Pūkainā spiedze”

 

17. maijā Latvijas kinoteātros  notiks „Oskara“ laureātu Kristofa un Volfganga Lauenšteinu animācijas filmas „Pūkainā spiedze“ pirmizrāde. Kaķes, ēzeļa, suņa un gaiļa piedzīvojumi atgādinās slaveno Brēmenes muzikantu piedzīvojumus, stāsts palīdzēs jaunajiem skatītājiem apjaust, ka īsta draudzība un drosme spēj pārvarēt visus šķēršļus.

Mārnija ir izlutināta ruda kaķenīte. Viņas dzīve kā jau kaķei ir laiska, bezrūpīga, gādīgās saimnieces Rozalindas visādā ziņā nodrošināta un mazliet… garlaicīga. Mājās viss jau sen ir pārbaudīts un apostīts, un viņai ir trīs galvenie pienākumi – ēst, gulēt un skatīties televīziju… Un tā katru dienu no pirmdienas līdz svētdienai bez brīvdienām.

Atkal un atkal skatoties iecienītos detektīvus, Mārnija ir sapratusi, ka pasaule ārpus mājām ir pilna brīnumu, kuri noteikti jāredz. „Tā ir lieliska izdevība!“ Mārnija nodomā, kad viltīgais Rozalindas brālis ievilina kaķeni kārbā, solīdams viņu sūtīt „slepenā misijā“. Taču notiek kas neparedzēts – sūtījums ar slepeno aģenti Mārniju  izkrīt no pasta mašīnas uz lauku ceļa. Tajā mirklī visa dzīve apgriežas ar ķepām gaisā. Izrādās, ka dzīve uz ielas nemaz nav tāda, kādu to rāda televīzijā!  Nejauši ceļā sastaptie brašuļi rupjais suns Elviss, gailis Egberts, kas necieš stresu, un visu mūžu par aktiera karjeru sapņojušais ēzelis Antons palīdz luteklītei Mārnijai iepazīt īstu dzīvi.

Ceļā draugiem gadās daudzi piedzīvojumi, viņi sastop arī īstus noziedzniekus, kuri grasās nolaupīt gleznas. Taču… ne velti Mārnijai  ir dabas dotas detektīves spējas.

Jautrā animācijas filma visai ģimenei “Pūkainā spiedze” kinoteātros no 17. maija.

 

REKLĀMAS RULLIS: