PUIŠI PĒC IZSAUKUMA / Трезвый водитель

 

REŽISORS: Rezo Gigineišvili

AKTIERI: Viktors Horiņaks (“Virtuve”), Andrejs Bukovskis (“Virtuve”), Irina Martiņenko (“Zaudētā vieta”)

VALSTS: Krievija

VECUMS: 13+

ŽANRS: Piedzīvojumu komēdija

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 05.04.2019

 

ANOTĀCIJA:

Komēdijā “Puiši pēc izsaukuma” klients vienmēr ir pilnā!

 Mēdz būt tādas dienas, kad ballīte ievelkas līdz rītam, bet pēc tam nav ne spēka, ne iespējas atgriezties mājās. Kālab šīs ķibeles, ja, Dievs nedod, alkometrā iepūtīsiet vairāk, nekā vajadzētu? Pazīstama situācija? Nekādu problēmu! Izsauciet personisko palīgu! Viņš nogādās jūs no punkta A uz… un, ja vajadzēs, aiznesīs jūs uz gultu! Klients taču vienmēr ir pilnā. Par to visu – jautrajā piedzīvojumu komēdijā “Puiši pēc izsaukuma” jau no 5. aprīļa.

Artjoms (valdzinošais Kostja seriālā “Virtuve” – aktieris Viktors Horiņaks) ir jautrs, asprātīgs jaunietis, kam mēle īstajā vietā. Sadomājis, ka visa pasaule pie kājām, viņš no mazas pilsētiņas dodas taisnā ceļā uz megapoli  meklēt piedzīvojumus un jaunu dzīves ceļu. Sens Artjoma čoms (Andrejs Burkovskis) iepazīstina puisi ar savu neparasto profesiju – viņš ir vadītājs, kurš nogādā mājās, maigi sakot, “iemetušus” bagātniekus pašu mašīnās.  Pasūtījumu vienmēr daudz,  alga liela, ir iespēja vadīt luksusa automobiļus – ko vēl vajag, lai Artjoms sāktu jaunu dzīvi! Drīzumā viņš jau lidinās pa naksnīgajām ielām, izvadādams “zelta” klientus.

Viena no iesilušajām klientēm ir skaistule Kristina (Irina Martiņenko). Viņa beigusi bagātu vīriešu “medību” kursus un lieliski pieprot valdzināšanas mākslu. Greznā mašīna un Artjoms pie stūres diezgan iereibušajai Kristinai šķiet mērķis, kas noteikti jāaptin ap pirkstu. Jaukajam vadītājam ir patīkami izlikties par oligarhu. Grezna viesnīca un blakus skaista sieviete – tāda izdevība gadās vienu reizi no miljona. Nejaušajam nakts piedzīvojumam vajadzētu beigties, bet notikums izvēršas vēl interesantāks!

Pazīstamās komēdijas “Virtuve” veidotāji sola daudz smieklu un jauku emociju.

 

REKLĀMAS RULLIS: