MILJARDS / Миллиард

 

REŽISORS: Romans Prigunovs (“Bez dvēseles 2”)

AKTIERI: Vladimirs Maškovs (“Virzība augšup”, “Ekipāža”), Aleksandra Bortiča (“Policists no Rubļovkas”, “Parasta sieviete”, “Mīļākās”, “Es tievēju”), Marija Mironova (“Šūpoles”, “Oligarhs”), Daņila Spivakovskis (“Frankenšteins”), Pāvels Činarovs (“Šakālis”, “Noziegums un sods”).

VALSTS: Krievija

VECUMS: 13+

ŽANRS: asa sižeta

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ : 26.04.2019

 

ANOTĀCIJA:

Asa sižeta komēdija “Miljards” – kā aplaupīt savu banku?

Ja bezrūpīgajā jaunībā esat pelnījis naudu, kļūdams par spermas bankas donoru, vēlāk, kad jau esat pasakaini bagāts uzņēmējs, ir liela varbūtība, ka uz ielas kāds pienāks klāt un sacīs: “Sveiks, papu!”

Lai izvairītos no šādas situācijas, harismātiskais sieviešu mīlulis ar diezgan nešpetnu raksturu baņķieris Matvejs Levins (Vladimirs Maškovs) visu mantu pārraksta uz uzticamā drauga un partnera vārda.  Viņš rīkojas tā, lai nebūtu jādalās ar ārlaulībā dzimušajiem bērniem. Taču partneris piepeši mirst, un Matvejs visu zaudē.

Viņš saprot, ka ir tikai viena iespēja atgūt naudu – jāaplaupa paša banka Montekarlo, jo tur glabājas dokuments, kas visu noliktu savā vietā, un Matveja dibinātā impērija atkal piederētu viņam.  Tā ir gandrīz neiespējamā misija, jo visi darbinieki viņu ienīst, neviens viņam nepalīdzēs. Izrādās, ka tikai “nelegālie” bērni var baņķierim palīdzēt.

Matvejam ir grūts uzdevums – rast kopīgu valodu ar pieaugušajiem bērniem, kuriem bijis jāiztiek bez tēva. Viņi nav neko lielu sasnieguši, un bagātā papuča par sekmīgu operāciju solītais miljards, protams nenāktu par ļaunu. Naivajam hakerim Koļam, jaukajam buldozera vadītājam Georgijam, psihologam Eduardam, ieroču trakajam Oļegam un viņu atjautīgajai māsai Ļudai jākļūst par īstu ģimeni, lai palīdzētu Matvejam atgūt zaudēto. Vai arī kaut ko atrast…

Dinamiska, notikumiem un kuriozām situācijām bagāta komēdija. Lielisks scenārija autora Andreja Zolotarjova, talantīgā režisora Romana Prigunova un profesionālo aktieru komandas darbs – tas ir viss, ko vajag, lai skatītājiem būtu jātur vēders aiz smiekliem. Skatieties kinoteātros no 26. aprīļa.

 

REKLĀMAS RULLIS: