DAIĻAIS PRINCIS / Charming

 

REŽISORS: Ross Venokurs

VALSTIS: ASV, Kanāda

VECUMS: V

ŽANRS: animācija, komēdija

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 12.04.2019

 

ANOTĀCIJA:

Iemīļotie pasaku varoņi jaunajā “Šreka” producenta animācijas filmā

“Daiļais princis” ir jautra animācijas komēdija labai omai. Trīs princeses – Pelnrušķīte, Apburtā princese un Sniegbaltīte uzzina, ka ir iemīlējušās VIENĀ UN TAJĀ PAŠĀ PRINCĪ. Pārsteigums? Tas ir jaunākais “Šreka” producenta veikums!

Daiļais princis kopš pašas bērnības izjūt lāsta smagumu – visas meitenes no pirmā skatiena iemīlas viņā. Dāmas pavisam bez sajēgas un viņa pamestās iemīļotās radījušas karalistē īstu jucekli. Lai lāsts nekļūtu par briesmīgu nelaimi un visā karalistē neizskaustu mīlestību, princim līdz 21. dzimumdienai jāatrod sava īstā mīla.

Kādudien Daiļais princis iepazīstas ar burvīgo laupītāju Leonoru. Viņas sirds ir salta, tāpēc prinča valdzinājumam nav varas pār viņu. Izlikdamās par puisi, Leonora pavada princi piedzīvojumu pilnā ceļojumā. Viņam ir jāiztur trīs pārbaudījumi – jāšķērso necaurejama ieleja, jāpievar akmens monstrs un jācīnās ar milžiem. Trakajam pārītim jāstājas pretī arī ļaunās raganas burvestībām, kas nesola neko labu. Princim un Leonorai būs lemts uzzināt, kas ir īsta draudzība un, iespējams… kas ir īsta mīlestība.

Animācijas filmā skan dziesmas, kuras sacerējušas un izpilda popa princeses Demija Lovāto, Avrila Laviņa, Ešlija Tīsdeila,  populārā ķīniete G.E.M.

Animācijas filmas pirmizrāde Latvijas kinoteātros – 12. aprīlī.

 

REKLĀMAS RULLIS: