AFTER. PĒC MŪSU TIKŠANĀS / After

 

REŽISORS: Jenny Gage

LOMĀS: Meadow Williams, Hero Fiennes Tiffin, Josephine Langford

VALSTS: ASV

ŽANRS:

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 19.04.2019

 

ANOTĀCIJA:

Annas Todas grāmata, kas apbūrusi simtiem miljonu lasītāju visā pasaulē, tagad uz lielā ekrāna!

Dalāmies ar lielisko ziņu! Annas Todas grāmata “After. Pēc mūsu tikšanās” ir ekranizēta, jau 2019. gada 19. aprīlī aicinām visus uz filmas “After. Pēc mūsu tikšanās” pirmizrādi.

Rakstnieces Annas Todas sacerētais stāsts ir pasaulē visvairāk lasītais literatūras jaunums un internetā visvairāk apspriestā grāmatu sērija. Kritiķi ar pārliecību to salīdzina ar citiem jaunatnei adresētiem darbiem “Krēsla” un “Greja piecdesmit nokrāsas”. Dažas sērijas daļas lejupielādētas no interneta vairāk nekā 1,6 miljardus reižu. Visā pasaulē grāmata pārdota vairāk nekā 26 miljonos eksemplāru.

Ieradusies koledžas kopmītnē, Tesa tūlīt pat satiek Hārdinu. Viņa ir teicamniece, paklausīga meita un mīļotā meitene, mājās viņu gaida bērnības draugs. Viņš ir izaicinošs, noslēpumains puisis ar tetovējumiem, koledžā visvairāk iekārotais. Tesa ir pārliecināta, ka viņi neder kopā, līdz attopas Hārdina apkampienos un pirmais skūpsts modina viņā vēl neiepazītu kaisli. Kopš šī brīža dzīve vairs nekad nebūs tāda, kāda bijusi.

Brīvas jūtas, karsta mīla un atklāta erotika satraucošā romantiskā drāmā “After. Pēc mūsu tikšanās” kinoteātros 2019. gada 19. aprīlī.

 

REKLĀMAS RULLIS: