MĪĻĀKĀS / Любовницы

 

REŽISORE: Jeļena Hazanova

LOMĀS: Paulina Andrejeva (“Metode”, “Šāviens”) , Aleksandra Bortiča (“Policists no Rubļovkas “),  Jūlija Aleksandrova (“Tētis”), Sergejs Garmašs (“Mīļākais”, “Māja”), Goša Kucenko (“Vingrinājumi daiļajā mākslā”, “Mammas”) un citi.

VALSTS: Krievija

VECUMS: 16

ŽANRS: komēdija

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 08.03.2019

 

ANOTĀCIJA:

Komēdija “Mīļākās” – salda atriebība precētiem vīriem

Kāpēc, kad ir tik skaisti un labi, visam jābeidzas tik nelāgi? Esat kopā pavadījuši bezgala daudz fantastisku brīžu, esi pilnīgi pārliecināta, ka būsiet kopā, līdz nāve jūs šķirs, bet… piepeši kā zibens no skaidrām debesīm: “Maziņā, piedod, esmu precējies.” Vai arī “mīlu tevi, bet nevēlos šķirties – ģimene, bērni, saproti…” Un tad… tad tu apjaut, ka esi mīļākā, barakuda, ģimenes postītāja un vēl nez kas…

Tā gadījies trim burvīgām sievietēm, kuras nejauši satikušās bārā pēc šķiršanās ar mīļotajiem. Izrādās, viņas visas ir savaldzinājuši, pievīluši un pametuši precēti vīri. Taču donžuāni ir pieļāvuši lielu kļūdu –nevajadzēja trīs daiļavas kaitināt un vazāt aiz deguna. Sadomājušas smalku plānu un veikli atriebušās saviem bijušajiem, viņas saprot, ka šādu pieviltu sieviešu ir simtiem tūkstošu un viņas nav pelnījušas precēta vīra rotaļlietas lomu. Burvīgās dāmas – aktrise, medicīnas māsa un studente nodibina slepenu pamesto sieviešu klubu un, liekot lietā aktiermākslu, palīdz citām sievietēm pārmācīt neuzticīgos laulātos. Viņas ir trīs – jaunas, pievilcīgas un… bīstamas. Viņu dēļ vīrieši nonāk neiedomājamās situācijās, un viņām par to gardi jāsmejas.

Komēdija “Mīļākās” ir lielisks režisores Jeļenas Hazanovas un trīs valdzinošu aktrišu Paulinas Andrejevas (“Metode”, “Mīti”), Aleksandras Bortičas (“Policists no Rubļovkas”, “Es tievēju”) un Jūlijas Aleksandrovas (“Eglītes. Fināls”, “Vislabākā diena”) kopdarbs. Jūs smiesieties līdz asarām, vērojot smalkā atriebības plāna radītās situācijas. Redzēsiet arī, ko spēj sieviete, ja viņas godkāri aizkārušas neuzticīga vīrieša spēlītes.

Saldā atriebība precētiem vīriešiem kinoteātros no 8. marta.

 

REKLĀMAS RULLIS: