TRĪS SPĒKAVĪRI UN TROŅMANTNIECE / Три богатыря и Наследница престола

 

REŽISORS: Konstantīns Bronzits

VALSTS: Krievija

ILGUMS: 84 min.

VECUMS: 7

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 28.12.2018

 

ANOTĀCIJA:

ANIMĀCIJAS KOMĒDIJAS “TRĪS SPĒKAVĪRI”  VAROŅI ATGRIEŽAS UZ KINOEKRĀNIEM!

Spēkavīriem Aļošam Popovičam, Dobriņam Ņikitičam un Iļjam Muromietim nav lemts ilgi dzīvot klusu un mierīgi.  Šoreiz kņazs viņiem uztic valsts nozīmes uzdevumu – pāri jūrai atvest daiļo princesi, īsto troņmantnieci.

Kņazistē visiem lielas raizes – kņazs saslimis! Kas godīgi un taisnīgi valdīs, ja viņa majestāte piedzīvos briesmīgu traģēdiju? Ko izraudzīties? Radinieku, draugu, varbūt aizjūras princesi? Šis jautājums ir steidzami risināms!

Klīst baumas, ka kņazs vēlas, lai tronī kāptu viņa radiniece – brāļameita Līksmīte, kuru sagūstījis ļaundaris Vasilijs. Rādās, ka viņš negrasās princesi atsvabināt, vēl vairāk, pats vēlas valdīt kņazistē. Tā sākas šis piedzīvojums. Pat visvarenākais kņaza karapulks nespētu pievārēt Vasiliju. Grūtajā brīdī kņazam palīgā nāk trīs pazīstamie varoņi Aļoša Popovičs, Dobriņa Ņikitičs un Iļja Muromietis. Trijotne ne reizi vien ir pierādījusi, ka nebīstas nekādu grūtību. Viņi drosmīgi stājušies pretī svešzemju valdniecei, devušies ceļojumā uz tālām zemēm un pat jūras dibenā uz goda izpildījuši viņiem uzticēto glābšanas misiju. Tā nu trīs varoņi un galma galvenais zirgs Jūlijs atkal dodas piedzīvojumiem un briesmām pilnā ceļā, lai labi drīz pārvestu īsto troņmantnieci!

Jautrā animācijas filma kā parasti priecēs ar asprātīgiem dialogiem un trakiem piedzīvojumiem – “Trīs spēkavīri un troņmantniece” ar iecienītajiem varoņiem Latvijas kinoteātros no 2018. gada 28. decembra.

 

REKLĀMAS RULLIS: