EGLĪTES. FINĀLS / Ёлки. Последние

 

REŽISORI: Timurs Bekmambetovs „Eglītes 5“, „Natssardze“, „Meklēšanā“, „Ben-Hurs“), Jegors Baranovs („Pašnāvnieki“, „Gogolis. Sākums“), Ana Parmasa (“Pēterburga. Tikai ar mīlestību”, “Meitenes”), Aleksandrs Kots (“Eglītes 5”, “Eglītes 3”, “Pārbaudījums”).

SCENĀRIJA AUTORI: Žora Križovņikovs, Jūlija Guļana, Ivans Petuhovs, Jegors Čičkanovs, Jevgeņija Hripkova, Dmitrijs Ļitviņenko.

LOMĀS: Ivans Urgants (“Eglītes”, “Ērmības”, “Burvis”, “Eiropa-Āzija”), Sergejs Svetlakovs  (“Eglītes”, “Rūgts!”, “Līgavainis”), Dmitrijs Nagijevs (“Virtuve Parīzē”, “Visa patiesība par vīriešiem”, “Pati labākā diena”), Jeļena Jakovļeva (“Ekipāža”, “Māmiņas”), Jūlija Aleksandrova (“Rūgts!”, “Pati labākā diena”), Aleksandrs Golovins (“Eglītes”, “Sievietes pret vīriešiem”, “12 mēneši”, “Sportā tikai meitenes”) un citi.

ŽANRS: komēdija

VALSTS: Krievija

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 28.12.2018

 

ANOTĀCIJA:

Par Jaungada tradīciju kļuvušās “Eglītes” atkal atgriežas kinoteātros un skatītāju sirdīs

2010.gadā, kad kinoteātros demonstrēja pirmās “Eglītes”, laikam neviens necerēja, ka filma kļūs tik populāra un iecienīta. Tagad filmu sērijas popularitāte nevienu neizbrīna un jaunas filmas gaidīšana kļuvusi par decembra tradīciju un Jaungada vēstnesi.

Pēdējā, septītajā filmā “Eglītes” ne vien iepazīsimies ar jauniem varoņiem, bet arī atkal sastapsim pazīstamus un iemīļotus varoņus – Borisu (Ivans Urgants) un Žeņu (Sergejs Svetlakovs), snovbordistu Dimu (Aleksandrs Golovins) un viņa labāko draugu slēpotāju Grišu (Aleksandrs Domogarovs), tēvoci Juru (Dmitrijs Nagijevs), Andreju (Daniils Vahruševs) un viņa mammu (Jeļena Jakovļeva), “Sniegbaltīti” Marinu (Jūlija Aleksandrova) un citus.

Borisu satriec ziņa, ka viņa dārgais draugs Žeņa grasās ar visu ģimeni pārcelties uz tālo Jakutiju. Ļaunākais, ka Borisam atlikušas tikai dažas dienas, lai pierādītu draugam, cik viņš tam dārgs, un mainītu Žeņas plānus.

“Sniegbaltīte” Marina, kurai pirms gada piedzima meita, šoreiz Jaungadu sagaidīs kopā ar vientuļu sirmgalvi, ko aizmirsuši ne vien draugi, bet arī tuvinieki. Pat vecā vīra briesmīgā uzvedība nebiedē Marinu – kas gan parūpēsies par vientuļo vecīti, ja ne Sniegbaltīte?

Andrejs uzmundrinās tēvoci Juru, lai viņš beidzot uzveiktu bailes un lūgtu Andreja mātes roku. Tomēr kaut kas saiet grīstē, Andrejs un tēvocis Jura divatā sagaida Jaungadu sagrabējušā meža būdiņā.

Tajā pašā laikā Griša Permā atkal risina mīlestības problēmas. Viņa draugs snovbordists Dima, protams, steidzas palīgā. Jaungads pārsteidz viņus ātrās ēdināšanas restorānā, kur strādā Grišas jaunā simpātija.

Pieci savstarpēji saistīti jauni stāsti piesaistīs uzmanību ar trakiem piedzīvojumiem, izraisīs līdzjūtību un ļaus saprast, kam dzīvē tiešām ir nozīme. Jaungada priekšvakarā ir jāatceras, ka nav svarīgi, kā un kur, galvenais, ar ko to kopā sagaida.

Uzmundrinošās “Eglītes. Fināls” kinoteātros no 28. decembra.

 

REKLĀMAS RULLIS: