OPERĀCIJA: HUNTER KILLER / The Hunter Killer

 

REŽISORS: Donovans Māršs

LOMĀS: Džerards Batlers (“Olimpa krišana”,  “P.S. Es tevi mīlu”, “300 spartieši”), Gērijs Oldmens (“Tumšākā stunda”, “Bērns Nr. 44”, “Tumšais bruņinieks”), Common, Mīkaels Nīkvists (“Džons Viks”, “Neiespējamā misija: Rēgu protokols”, “Meitene ar pūķa tetovējumu”), Jurijs Kolokoļņikovs (“Killera miesassargs”, “Kurjers: Pilna jauda”, “Troņu spēles”), Adams Džeimss, Korijs Džonsons u.c.

VALSTS: ASV

ŽANRS: asa sižeta filma

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 23.11.2018

 

ANOTĀCIJA:

 

ASV īpašā vienība  un krievi kopīgiem spēkiem glābs zemi no Trešā pasaules kara filmā “Operācija: Zemūdene”

Režisors Donovans Māršs šoruden sagatavojis demonstrēšanai asa sižeta filmu ar daudziem speciālajiem efektiem “Operācija: Zemūdene”.

Filmas sižeta centrā ir ASV Gaisa spēku speciālā vienība un ASV zemūdenes kapteinis Džo Glāss (Džerards Batlers), kuram uzdots sadarboties ar Krievijas zemūdenes apkalpi un tās kapteini Sergeju Andropovu (Mīkaels Nīkvists). Mērķis – glābt Krievijas prezidentu no gūsta, kurā viņš nokļuvis pēc kāda ģenerāļa sarīkotā valsts apvērsuma. Ja slepenā glābšanas misija izgāztos, cilvēce būtu uz Trešā pasaules kara sliekšņa un draudētu bezprecedenta atomuzbrukums, kas veselas pilsētas noslaucītu no zemes virsas.

Vai dažiem labi sagatavotiem ASV “roņiem” un zemūdenes apkalpei izdosies glābt Krievijas prezidentu un izjaukt ļaunprātīgā ģenerāļa plānus, uzzināsim jau 23. novembrī.

Galvenajās lomās ir pēc kinohitiem “300 spartieši” (angl. “300”),  “Likumpaklausīgs pilsonis” (angl. “Law Abiding Citizen“), „Olimpa krišana“ (angl. „Olympus Has Fallen“) pazīstamie Džerards Batlers un Gērijs Oldmens, kurš šogad saņēmis „Oskaru“ par neiedomājami reālistisko Vinstona Čērčila portretu filmā “Tumšākā stunda“ (angl. „The Darkest Hour“).

Šajā grāvējā piedalās arī par dziesmu kinofilmai “Selma” ASV Kinoakadēmijas balvu ieguvušais reperis Common, oriģinālās triloģijas “Meitene ar pūķa tetovējumu” (angl. „Girl with the Dragon Tattoo“) zvaigzne Mīkaels Nīkvists un populārais Krievijas aktieris Jurijs Kolokoļņikovs, kurš pēdējos gados biežāk redzams Holivudas projektos.

 

REKLĀMAS RULLIS: