RAJONĀ / На районе

 

REŽISORE: Olga Zujeva

AKTIERI: Iļja Malaņins („Neiznīcināmie“, „Policists no Rubļovkas“), Daņila Kozlovskis („Leģenda Nr. 17“, „Ekipāža“), Olga Zujeva („Solta“, „Treneris“), Angelina Strečina („Salsa“, „Viesi“), Elena Oboļenska („Sibīrijas bārddzinis“, „Jaunatne“) u.c.

VALSTS: Krievija

VECUMS: 16+

ŽANRS: drāma

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 05.10.2018

 

ANOTĀCIJA:

Krimināldrāmā “Rajonā” Daņila Kozlovskis kļūst par “slikto zēnu”

Radošā personība Olga Zujeva ir gan aktrise, gan modele, gan iesācēja režisore. Par talantīgo meiteni no Vladivostokas kļuva zināms tāpēc, ka viņas mīļotais ir aktieris Daņila Kozlovskis. Jau pirms šī romāna meitene bija kāpusi uz mēles daudzās ārvalstu modes skatēs, piedalījusies Holivudas grāvējā “Solta” (tēlojusi kopā ar Andželīnu Džoliju). Olga ir filmējusies reklāmkadros un pati veidojusi reklāmkadrus Pour la Victoire apaviem – šis zīmols pieder slavenajai aktrisei Kameronai Diasai!

Uz lielā ekrāna tiks rādīta iespaidīgā krimināldrāma “Rajonā” (angļu nosaukums „In the Hood“), kurā pazīstamā krievu aktrise (“Solta”, “Mīlestība ir savāda”, “Treneris”) un īsmetrāžas filmu veidotāja debitējusi režijā.

Tas ir stāsts par Vovu (Iļja Malaņins) un viņa bērnības draugu Kisu (Daņila Kozlovskis). Abi ik dienu savā rajonā bīda nelegālas lietiņas un pelna smuku naudiņu. Viņu dzīve rit uz jautrības viļņa, medījot asas izjūtas un mirklīgu baudu.

Arī mīlestība viņiem nav sveša.  Pat huligāns un ielas kautiņu varonis Vova, ieraudzījis jauno skaisto dejotāju Soņu (Angelina Strečina), dzird sirdī ieskanamies mīlestības zvaniņus.  Tomēr viņš slēpj attiecības ar Soņu, jo tās neatbilst priekšstatam par to, kas ir superīgs, un vīriešu draudzības izpratnei.

Viss krasi mainās, kad draugi saņem ļoti vilinošu un izdevīgu pasūtījumu. Viņi kļūs par galīgiem neliešiem, ja to izpildīs. Kāda būs bērnības draugu izvēle?

Vai viņiem izdosies saglabāt seno draudzību un apjaust, ka dzīve nav rožu dārzs? Atbildi uzzināsim jau drīzumā – no 5. oktobra.

Kopā ar Iļju Malaņinu un Daņilu Kozlovski filmējusies Olga Zujeva – filmas režisore un scenārija autore.

 

REKLĀMAS RULLIS: