MAZĀ ITĀLIJA / Little Italy

REŽISORS: Donalds Petrī

AKTIERI: Heidens Kristensens („Grābēji“, „Lēcējs“, „Ņujorka, es mīlu tevi“, „Zvaigžņu kari: III daļa. Situ atriebība“, „Zvaigžņu kari: Epizode II – Klonu uzbrukums“), Emma Robertsa („Spēles gūstekņi“, „Milleru ģimenīte“, „Viesnīca suņiem“, „Dumpiniece“), Alisa Milāno („Amulets“), Denijs Ajelo („Līgava pa pastu“, „Divi par daudz“, „Gatavs valkāšanai“), Andrea Mārtina („Manas lielās grieķu kāzas 2“, „Nakts muzejā: Kapenes noslēpums“), Ādams Ferrāra u.c.

VALSTS: Kanāda

VECUMS: 13+

ŽANRS: romantiska komēdija

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 21.09.2018

 

ANOTĀCIJA:

Romantiskā filma “Mazā Itālija” par Toronto itāliešiem, ēdienu un lielu mīlestību

 

Skatītāju iecienīto romantisko komēdiju “Kā zaudēt puisi 10 dienās” (“How to Lose a Guyin 10 Days“) un “Skūpsts uz veiksmi” (“Just My Luck“) un kulta komēdiju “Īdzīgie veči” (“Grumpy Old Men“) un “Mis Slepenā aģente” (“Miss Congeniality“) veidotājs Donalds Petrī piedāvā vēl vienu vieglu, smieklīgu un bezgala romantisku komēdiju.

Gan Leo (Heidens Kristensens), gan Nikas (Emma Robertsa) vecāki reiz aizbraukuši no Itālijas, lai piepildītu savu sapni un nodibinātu savu uzņēmumu. Ar laiku abas ģimenes kļūst populāras kvartālā, ko dēvē par Mazo Itāliju, jo tām pieder izcili picu restorāni. Lai cik liels būtu apmeklētāju pieplūdums, abi restorāni un to īpašnieki sacenšas, kā vien prot, katrs cenšas pierādīt, ka ir labākais. Kamēr vecāki karo, Leo un Nika iesaistās romantiskās attiecībās. Par spīti visiem šķēršļiem meitene un puisis nolemj ļauties kaislei un mīlestībai, kas piepeši modusies.

Drīz vien uzzināsim, vai jaunieši spēs saglabāt skaistās jūtas, kaut arī it viss to liedz. Filmas “Mazā Itālija” pirmizrāde Latvijā gaidāma 21. septembra.

 

REKLĀMAS RULLIS: