KILIMANDŽĀRA / Килиманджара

 

REŽISORS: Jekaterina Teļegina

LOMĀS: Pāvels Prilučnijs („Robeža“,  „Mažors“, „Mažors 2“, „Quest“, „Bēdz!“), Irina Staršenbauma („Vasara“, „Ledus“, „Gravitācija“), Marija Smoļņikova („Pēc tevis“, „Staļingrada“, „Meita“), Irina Gorbačova („Treneris“, „Es tievēju“, „Aritmija“), Artjoms Sučkovs („Gogolis. Sākums“, „Starp mums, meitenēm“,  „Skaistā dzīve“, „Viesnīca „Eleon““), Maksims Vitorgans („Par ko runā vīrieši“), Timofejs Tribuncevs („Leģenda par Kolovratu“, „Pēdējais spēkavīrs“, „Zvaigzne“) u.c.

ŽANRS: komēdija, piedzīvojumi

VALSTS: Krievija

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 27.07.2018

 

ANOTĀCIJA:

Vasara… Svelme… un pazudis līgavainis komēdijā „Kilimandžāra“

Jau drīzumā kinoteātri aicinās noskatīties jaunu piedzīvojumu komēdiju „Kilimandžāra“ – kur gan iekulsies Pāvela Prilučnija un Irinas Staršenbaumas varoņi?

Kad līgavainis neierodas uz kāzu svinībām, atliek tikai viens – atrast viņu. Skaistule Marusja tā arī rīkojas, dodas meklēt mīļoto uz viņa dzimteni Azerbaidžānu. Labi, ka blakus ir sirsnīga draugu komanda – vai arī ne  gluži sirsnīga, ne gluži draugu.  Neviens nav gatavs šādiem piedzīvojumiem Baku – ne Marusjas kompānija, ne pilsētnieki. Vai tad katru dienu pa ielām skraida izspūrusi līgava ar jautru kompāniju?

Dzirkstošs humors, satriecošs sižets, spilgta aktieru spēle – tas viss filmā „Kilimandžāra“ – skatieties kinoteātros no 27.jūlijā.

 

REKLĀMAS RULLIS: