DIVAS ASTES / Two Tails

 

REŽISORI: Nataļja Nilova, Viktors Azejevs

VALSTS: Krievija

ŽANRS: animācija

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 22.06.2018

 

ANOTĀCIJA:

Divu ļoti dažādu draugu smieklīgais piedzīvojums animācijas filmā „Divas astes“

Pazīstamie Krievijas animācijas filmu veidotāji Nataļja Nilova un Viktors Azejevs, kuri strādā televīzijā, piedāvā vēl vienu lielu un ļoti interesantu animācijas piedzīvojumu „Divas astes“.

Šis ir stāsts par divu draugu – runča Makša un bebra Boba neticamajiem piedzīvojumiem. Bobs tiecas pēc klusuma un miera, nerimša Maksis vēlas kļūt slavens visā pasaulē. Kādā jaukā dienā rodas lieliska iespēja to īstenot – viņam kopā ar draugu Bobu jāatvaira uzbrukums – citplanētieši medī Zemes dzīvniekus.

Aci pret aci sastapuši citplanētiešus, Bobs un Maksis saprot, ka visi nav nemaz tik ļauni. Trīs labsirdīgi, mazliet augstprātīgi un ļoti pozitīvi citplanētieši Ziks, Zaks un Zuks arī vēlas izjaukt savu līdzinieku kampēju ļaunprātīgo nodomu sagrābt pašus retākos Visuma dzīvniekus savam kosmosa zvērudārzam.

Tikšanās ar citas planētas iemītniekiem un jaunā draudzība Bobam un Maksim būs vislielākais piedzīvojums, kas pilnīgi mainīs viņu dzīvi!

Vai Maksis un Bobs kopā ar jaunajiem draugiem novērsīs naidīgo citplanētiešu nodomu, uzzināsim jau 22. jūnijā animācijas filmā „Divas astes“.

 

REKLĀMAS RULLIS: