TRENERIS / Тренер

 

REŽISORS: Daņila Kozlovskis

LOMĀS: Daņila Kozlovskis (“Ekipāža”, “Spiegs”, “Leģenda Nr. 17”), Andrejs Smoļakovs („Virzība augšup“, „Zvaigzne“, „Staļingrada“), Vladimirs Iļjins („Pirmie kosmosā“), Olga Zujeva (seriāls „Orange Is the New Black“), Irina Gorbačova („Aritmija“), Aleksandrs Iļjins („Leģenda par Kolovratu“), Viktors Veržbickis u.c.

ŽANRS: sporta drāma

VALSTS: Krievija

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 20.04.2018

 

ANOTĀCIJA:

Filma “Treneris” – Daņilas Kozlovska debija režijā

Šogad kinoteātros gaidāma filma “Treneris” – pēc piecu gadu gatavošanās šim darbam režijā debitē viens no pašiem populārākajiem un iecienītākajiem Krievijas aktieriem Daņila Kozlovskis (“Ekipāža”, “Spiegs”, “Leģenda Nr. 17”).

Tas būs stāsts par profesionālo futbolistu Juriju Stoļešņikovu (Daņila Kozlovskis), kurš, būdams valsts izlasē, vienā no izšķirīgajām spēlēm netrāpa vārtos soda sitienu. Sarūgtinošās neveiksmes dēļ viņš zaudē vietu izlasē un ir spiests beigt karjeru.

Vienā acumirklī viņš ir zaudējis visu, un miljoniem cilvēku uzskata viņu par tautas ienaidnieku. Piepeši Jurijam piedāvā trenēt vāju provinces futbola komandu, kurai tomēr ir lielas izredzes.  Kopā ar jauno komandu Jurijs spēs ne vien uzveikt savas bailes un nesamierināmos sāncenšus, bet arī pierādīt, ka pat pašiem izcilākajiem gadās pakrist, bet ne katrs var atkal piecelties un turpināt cīņu.

Šī spraigā azarta pilnā sporta drāma ir pielīdzināma labākajām amerikāņu filmām par treneriem – “Treneris Kārters”, “Atceries titānus”, “Ceļš uz slavu”. Pēc inscenējuma līmeņa un kvalitātes filma var sacensties ar futbolam veltītajiem projektiem “Vārti”, “Pele: Leģendas dzimšana”, “United”.

Daņilas Kozlovska debija režijā Latvijas kinoteātros jau 20. aprīlī.

 

REKLĀMAS RULLIS: