PIE VISA VAINĪGA MĪLESTĪBA / Tout le Monde Debout / Rolling to You

 

REŽISORS: Franks Dibosks

LOMĀS: Franks Dibosks („Atnācēji: Revolūcija“, „Disko“, „Asterikss olimpiskajās spēlēs“), Aleksandra Lamī („Seksaholiķi“, „Laimīgais Lūks“), Elza Zilberšteina  („Ar atplestām rokām“), Žerārs Darmons , („Labais zaglis“, „Asterikss un Obelikss: Misija Kleopatra“), Karolina Anglada un citi

ŽANRS: komēdija

VALSTS: Francija

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 20.04.2018

 

ANOTĀCIJA:

„Pie visa vainīga mīlestība” – burvīga romantiska komēdija

Mēdz sacīt: nespēlējies ar jūtām, jo paša sāktā spēlē vari  ciest sakāvi.

Filmā “Pie visa vainīga mīlestība“ rodams tas, kas vislabāk patīk franču komēdijās,  – romantika, smalka valdzināšanas māksla… un neiedomājami kuriozas situācijas, kuras burtiski vajā galveno varoni! Slavenais aktieris un komēdiju autors Franks Dibosks no šī žanra ņem un prasmīgi saliek kopā pašu spilgtāko un strīdīgāko.

Filmas galvenais varonis – sekmīgais uzņēmējs Žoslēns ir patmīlīgs, no sevis noguris brunču mednieks. Iekarojot sieviešu uzmanību, pavedējam nav šķēršļu. Lai savaldzinātu jaunu skaistu medicīnas māsu, viņš izliekas par invalīdu, kam uz mūžu lemts palikt ratiņkrēslā. Viņa savukārt  iepazīstina viņu ar savu māsu, kura patiešām pārvietojas ratiņkrēslā.

Notiek kas savāds… Kad jūtas gūst virsroku, Žoslēns pats kļūst par krāpšanās upuri – atklāt patiesību ir arvien grūtāk.

Romantiskā un pārdrošā komēdija “Pie visa vainīga mīlestība“ vēsta par spēcīgu mīlestību, kurai pakļaujas katrs, lai kādas būtu viņa fiziskās iespējas, lai kādi būtu apstākļi. Meklējiet kinoteātros jau šajā pavasarī no 20. aprīļa!

 

REKLĀMAS RULLIS: