BITĪTE MAIJA: MEDUS SPĒLES / Maya the Bee: The Honey Games

 

REŽISORI: Noels Klīrijs, Serdžo Delfīno, Alekss Štadermanis

VALSTS: Vācija

ŽANRS: animācija

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 13.04.2018

 

ANOTĀCIJA:

Pamācošā un saldā animācijas filma “Bitīte Maija: Medus spēles”

Agri vai vēlu katrs bērns izlasa grāmatu par jaukās, zinātkārās bitītes Maijas piedzīvojumiem. Viens no pasaules bērnu iecienītākajiem tēliem atgriežas uz ekrāna jaunajā vācu kinematogrāfistu filmā „Bitīte Maija: Medus spēles“.

Strops satraukti dūc  – nupat novākta vasaras medus raža, no Zumtropoles ieradies vecākais ar ļoti svarīgu imperatores vēsti. Varbūt beidzot spiets tiks izraudzīts dalībai Medus spēlēs? Maijas jaukais satraukums zūd, kad viņa uzzina, ka strops nepiedalīsies spēlēs, turklāt puse ražas būs jāatdod spēļu dalībniekiem. Maijai tas šķiet netaisnīgi. Bez stropa karalienes atļaujas viņa grasās lidot uz Zumtropoli pie imperatores un lūgt atļauju piedalīties spēlēs, pārstāvot savu stropu. Milzīgajā stropā Maija saprot, ka neklāsies viegli. Ar sūdzību imperatorei neizdodas panākt cerēto. Nepakļāvība dziļi aizskārusi imperatori, un viņa pieņem lēmumu – Maijas strops drīkst piedalīties spēlēs, bet, ja cietīs sakāvi, būs jāatdod viss medus.

Cenzdamās pierādīt stropa karalienei, ko bites spēj, Maija apsola gūt uzvaru Medus spēlēs un glābt stropa medu. Karaliene piekrīt, bet atgādina, ka, vedot komandu cīņā, Maijai vispirms jāiemācās uzklausīt citus. Maija piedalās spēlēs kopā ar labāko draugu Villiju  un seno biedru vaboļu komandu. Drīz viņa sastop skaudīgo bitīti Vijolīti no Zumtropoles, kura ar viltu cenšas atņemt Maijas komandai uzvaru. Bitītei nākas piedzīvot viltus rūgtumu, taču negodīgā Vijolīte un viņas komanda arī iekuļas ķibelē…

Burvīgā, jautrā pasaka ar medus smaržu „Bitīte Maija: Medus spēles“ sanēs kinoteātros jau 13. aprīļa.

 

REKLĀMAS RULLIS: