SVEIKA, OKSANA SOKOLOVA! / Ну, здравствуй, Оксана Соколова!

 

REŽISORS: Kirils Vasiļjevs

LOMĀS: Viktors Dobronravovs („Par ko runā vīrieši“), Valentīna Mazuņina („Jaunās eglītes“, „Laimīgā biļete“, „Klases biedres“, “Vislabākā diena“ ), Sergejs Burunovs („Šoferis Verai“, „Rēgs“, „Bez dvēseles 2“), Boriss Dergačovs („Bēgošais līgavainis“), Aleksandrs Stefancovs („Virtuve“) u.c.

ŽANRS: komēdija

VALSTS: Krievija

VECUMS: 16+

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 09.03.2018

 

ANOTĀCIJA:

Traka komēdija par likteņa joku „Sveika, Oksana Sokolova!“

Pēc īsmetrāžas filmas „Sveika, Oksana Sokolova!“ sekmīgas demonstrēšanas un festivālu „Kinotavr“ un „Koroče“ balvām režisors Kirils Vasiļjevs nolēma no tās izveidot graujošu komēdiju par ērmotu situāciju, kuras dēļ kādam puisim dzīve apgriežas ar kājām gaisā.

Neveiksmīgam provinces aktierim Iļjam beidzot laimējas galvaspilsētā – no rītdienas viņa balss skanēs populārā “Vīriešu radio” raidījumā! Gaidāma slava un panākumi.

Kā lai nenosvin šādu notikumu! No rīta jaunizceptais raidījuma vadītājs nedabū pār lūpām ne vārda — pēc vētrainās ballītes balss pavisam pazudusi. Līdz tiešraidei pusstunda, visizdevīgākais ētera laiks, līgums parakstīts — Iļju pārņem panika… Vienīgā izeja — injekcija balss saitēs. Ārsts apgalvo, ka šajā situācijā tikai tā var glābt. Un, lūk, raidījuma vadītājs ir pie mikrofona. Viss ir gatavs tiešraidei. Atpakaļskaitīšana. Iļja sasveicinās ar radio klausītājiem… sievietes balsī!

Kļuvis par ērmotās situācijas ķīlnieku, varonis dara, ko spēj, lai atgūtu savu balsi un nezaudētu doto iespēju.

Populārie komēdijas aktieri Viktors Dobronravovs, Valentīna Mazuņina un citi aicina no sirds izsmieties komēdijā „Sveika, Oksana Sokolova!“ no 9. marta Latvijas kinoteātros.

 

REKLĀMAS RULLIS: