ROBEŽA: ATPAKAĻ NĀKOTNĒ / Рубеж

 

REŽISORS: Dmitrijs Tjurins

LOMĀS: Pāvels Prilučnijs  (“Mažors”, “Freida metode”, “Bērniem līdz 16 gadiem…), Aleksandrs Koršunovs („Pirmie kosmosā“, Muļķis“), Igors Skļars („Suņa gads“, „Pirmdienas bērni“), Kristina Brodska (, Кристина Бродская („Izlūki“,  „Mēness“), Staņislavs Dužņikovs („Metro“, „Turku gambīts“) u.c.

ŽANRS: fantastika, piedzīvojumi, karš, vēsture, drāma

VALSTS: Krievija

VECUMS: 12+

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 23.02.2018

 

ANOTĀCIJA:

Ceļojums laikā – zinātniski fantastiskā filma “Robeža: Atpakaļ nākotnē”

Kino kritiķu un cienītāju augstu vērtēto filmu „Slāpes“ (2013) un „Mīlestība ar ierobežojumiem“ (2016) režisors Dmitrijs Tjurins no dramatisku filmu autora pārtapis par fantastu, kurš 2018. gadā piedāvā savu pirmo zinātniski fantastisko piedzīvojumu epopeju „Robeža: Atpakaļ nākotnē“.

Filmas darbība risinās nākotnē. Mīlestībai tajā nav vietas, jo cilvēki pilnībā nodevušies modernām tehnoloģijām. Viņi neredz, kas notiek blakus, viņiem nav laika jūtām.

Tāds ir Mihails Šurovs (Pāvels Prilučnijs) – viņš sasniedzis visu, pēc kā tiecies. Reiz viņš sastop sievieti, pret kuru viņā mostas īpašas jūtas. Viņš saprot, ka nekas no tā, kas viņam dots, nav salīdzināms ar dvēseles tuvību, ko var sniegt cits cilvēks.

Taču Mihails nepazīst mīlestību. Lai izprastu tās nozīmi, viņam ļauts pārcelties pagātnē un savām acīm redzēt, kā cilvēki, iztikdami bez augstām tehnoloģijām, mīlējuši cits citu pat kaujas laukā. Satriecošā realitāte, nāves pļauja un dzimstošās jūtas apgriež Mihaila pasauli ar kājām gaisā…

Filma izceļas ar bagātu sižetu, ir pilna spriedzes, tajā ir daudz speciālo efektu. Tas nav tikai ceļojums pagātnē, tas ir piedzīvojums, kurš liek saprast, kas cilvēka dzīvē ir pats galvenais.

Līdz ar Pāvelu Prilučniju (“Mažors”, “Freida metode”, “Bērniem līdz 16 gadiem…) lomas tēlo Aleksandrs Koršunovs („Pirmie kosmosā“, Muļķis“), Igors Skļars („Suņa gads“, „Pirmdienas bērni“), Kristina Brodska („Izlūki“,  „Mēness“), Staņislavs Dužņikovs („Metro“, „Turku gambīts“) un citi.

Intelektuālā populārzinātniskā filma „Robeža: Atpakaļ nākotnē“ Latvijas kinoteātros no 23. februāra.

 

REKLĀMAS RULLIS: