SIEVIETES PRET VĪRIEŠIEM 2 / Женщины против мужчин 2

 

REŽISORS: Leonīds Margoļins

LOMĀS: Nastasja Samburska („Piektdiena“), Nataļja Rudova („Mīlestība eņģeļu pilsētā“), Marija Gorbaņa („Viesnīca „Eleon““), Aleksandrs Golovins („Eglītes“), Deniss Kosjakovs („Klasesbiedrenes“), Romans Junusovs („Klasesbiedrenes“), Marija Kravčenko, Vadims Galigins u.c.

ŽANRS: komēdija

VALSTS: Krievija

VECUMS: 16+

GARUMS: 80 min.

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 09.02.2018

 

ANOTĀCIJA:

Mīlestībā tāpat kā karā – kaislību pilnā komēdija „Sievietes pret vīriešiem 2“

Filmas „Visa patiesība par vīriešiem“ veidotāju  jaunajā komēdijā „Sievietes pret vīriešiem 2“ notiek mūžsenā cīņa starp sieviešu un vīriešu loģiku.

Trīs laulāti pāri jau sen draudzējas gluži kā liela ģimene. Kad zūd attiecību romantika, kaislības dziest, visi vīri vienlaikus nolemj, ka mūžīgās sadzīves problēmas nedrīkst būt par kavēkli, – ir jāšķiras. Un tad bez nožēlas jānosvin šķiršanās.

Kas var būt labāks par braucienu uz jūru, kad atkal esi brīvs kā putns gaisā? Īpaši tad, ja esi kopā ar diviem labākajiem draugiem, kur vien skaties, visur iedegušas puskailas skaistules! Ja viesnīcā gadās satikt bijušo sievu, nekas labs nav gaidāms. Vēl ļaunāk, ja viņa uzrodas kopā ar labākajām draudzenēm – tavu draugu bijušajām sievām! Viegla atriebība par seniem aizvainojumiem izvēršas aizraujošos piedzīvojumos kūrortā un azarta pilnā kariņā starp sievietēm un vīriešiem…

Šī ir otrā filma par trim pāriem, kuri, skaidrodami attiecības, uzsāk karu bez noteikumiem. Lomas tēlo jauni skaisti aktieri, kuri jau filmējušies līdzīgās jautrās komēdijās, – Nastasja Samburska („Piektdiena“), Nataļja Rudova („Mīlestība eņģeļu pilsētā“), Marija Gorbaņa („Viesnīca „Eleon““), Aleksandrs Golovins („Eglītes“), Deniss Kosjakovs („Klasesbiedrenes“), Romans Junusovs („Klasesbiedrenes“).

Kaislību pilnā komēdija „Sievietes pret vīriešiem 2“ Latvijas kinoteātros no 9. februāra.

 

REKLĀMAS RULLIS: