JAUNĀS EGLĪTES / Ёлки новые

 

REŽISORS: Žora Križovņikovs, Dmitrijs Kiseļovs, Aleksandrs Karpilovskis, Aleksejs Nužnijs, Aleksandrs Kots.

LOMĀS: Ivans Urgants („Eglītes 2“), Sergejs Svetlakovs („Eglītes 2“, „Rūgts!“, „Līgavainis“), Dmitrijs Nagijevs („Virtuve 2. Fināls“, „Visa patiesība par vīriešiem“, „Vislabākā diena“), Konstantīns Habenskis („Rasputins“, „Eglītes“, „Admirālis“, „Likteņa ironija. Turpinājums“, „Dienassardze“, „Naktssardze“), Jeļena Jakovļeva ( „Ekipāža“, „Mammas“), Jūlija Aleksandrova („Rūgts!“, „Vislabākā diena“), Valentīna Mazuņina („Laimīgā biļete“, „Vislabākā diena“), Daniils Vahruševs („Fizkultūras skolotājs“, „Superģimenīte“), Andrejs Burkovskis („Leģenda par Kolovratu“, „Virtuve“), Jekaterina Kļimova u.c.

ŽANRS: komēdija

VALSTS: Krievija

VECUMS: 7+

GARUMS: 86 min.

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 22.12.2017

 

ANOTĀCIJA:

Nedrīkst pārkāpt tradīciju – pirmssvētku “Jaunās eglītes” ar Dmitriju Nagijevu!

Kā ierasts, pirms Jaungada kinoteātros atgriežas publikas iecienītā svētku komēdija „Eglītes“. Šoreiz būs „Jaunās eglītes“ – vēl jautrāka, saturā bagātāka filma ar trakiem piedzīvojumiem.

Jaunajā filmā skatītāji redzēs piecus dažādus, bet pēc ieceres tuvus stāstus, kas tiks piedāvāti almanaha veidā. Pirmais stāsts ir par Borjas un Žeņas seno draudzību, otrais par grūtnieci Sniegbaltīti, kura risina daudzus jautājumus. Trešais stāsts ir par iemīlējušos Gaļinu, kura apņēmusies Jaungada nakti pavadīt kopā ar iemīļoto, ceturtais par jauna hipstera izturības pārbaudi, kopā ar potenciālo audžutēvu dodoties uz mežu pēc eglītes. Visus šos cilvēkus vieno mūžīgo vērtību  – draudzības, mīlestības, uzticības meklējumi  un puisēns no Habarovskas, kurš Jaungada priekšvakarā aizbēdzis uz Maskavu, lai atrastu mammu.

Bez ļoti populārā Sergeja Svetlakova un Ivana Urganta filmā piedalās vesela zvaigžņu plejāde, un kopā ar to sižetā ielaužas veselīga humora svaigā vēsma. Komēdijā filmējies populārais krievu aktieris un šovmens Dmitrijs Nagijevs, komēdijas meistare Valentīna Mazuņina, asprātis Antons Bogdanovs, spilgtās kinozvaigznes Jekaterina Kļimova un Jeļena Jakovļeva, jaunās aktieru paaudzes pārstāvis Daniils Vahruševs, aizkadra balss pieder “Eglīšu” talismanam Konstantīnam Habenskim.

“Jaunās eglītes” Latvijas kinoteātros startē 2017. gada 22. decembrī.

 

REKLĀMAS RULLIS: