TĀDA IR DZĪVE! / C‘est La Vie!

 

REŽISORI: Olivjē Nakašs, Eriks Toledano

LOMĀS: Žans Pjērs Bakrī („Metro“, „Asterikss un Obelikss: Misija Kleopatra“), Žils Lelušs („La french“, „Mazie noslēpumi“, „Nenotveramais“), Suzanna Klemāna („Māmiņa“, „Un tomēr Loransa“), Žans Pols Ruvs („Dzīve rožainā gaismā“, „Saderināšanās uz mūžu“, „Asterikss un Obelikss: Misija Kleopatra“), Judita Šemlā, Vensāns Makēns, Elena Vensāna u.c.

VALSTS: Francija

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 08.12.2017

 

ANOTĀCIJA:

Filmas „Neaizskaramie“ režisori piedāvā: kā nevainojami sagatavot kāzu svinības?

Kino cienītāju un kritiķu augstu vērtēto filmu „Neaizskaramie“ un „Samba“ veidotāji Olivjē Nakašs un Eriks Toledano nāk klajā ar jaunu komēdiju „C‘est la vie!“.

Jau vairāk nekā trīsdesmit gadu Makss strādā par pasākumu rīkotāju. Un viņš ir pats labākais! Makss ir sarīkojis simtiem svinību un vēlētos mazliet atvilkt elpu. Taču vispirms jāizpilda vēl viens pasūtījums – XVII gadsimta muižā jāsarīko greznas kāzas Pjēram un Elenai. Kā parasti, Makss visu rūpīgi izplānojis – noalgojis viesmīļus, pavārus, trauku mazgātājus, devis fotogrāfam norādījumus, pasūtījis muzikantus, ziedus telpu  rotājumam – visu, kas nepieciešams ideālām svinībām… Kā par spīti, cita pēc citas gadās kļūmes, kas var sabojāt visskaistākos svinību brīžus un ideālo plānu pārvērst par haosu un īstu katastrofu.

Noskatījušies šo franču komēdiju, uzzināsiet visus kāzu banketa rīkošanas noslēpumus – kas ir un kas nav darāms, kam jāpievērš uzmanība, lai svinības priecētu, nevis izvērstos nekontrolējamā kuriozu situāciju virknē. Kāzu svinību rīkošanas aizkulisēs tāpat kā dzīvē ir papilnam kāpumu un kritumu, smieklu un asaru, joku un aizvainojumu. Tāpat kā amerikāņu kalniņos, kur izjūtam īstu burvestību un neatkārtojamas emocijas.

Filmā atkal valdzina lieliskais Žana Pjēra Bakrī tēlojums – viņš atzīts par vienu no Francijas visu laiku labākajiem aktieriem.

Elegantā komēdija „C‘est la vie!“ skatāma kinoteātros no 8. decembra.

 

REKLĀMAS RULLIS: